חברי כיתת הכוננות הראשונה בחדרה – קיבלו אתמול (שני) כלי נשק בטקס; זאת לאחר שעברו הכשרה מתאימה הכוללת מטווחים והתמודדות בסיטואציות שונות
חברי כיתת הכוננות הראשונה בחדרה – קיבלו אתמול (שני) כלי נשק בטקס בנוכחות ראש העיר ניר בן חיים ומפקד תחנת חדרה סנ״צ עמית פולק. כיתת הכוננת הוקמה בהחלטה משותפת של עיריית חדרה ומשטרת ישראל לחזק את מערך ההגנה העירוני. חברי הכיתה צויידו בנשק ארוך בנוסף לנשק האישי, מקבלים הכשרות בטיפול באירועי טרור ובהפרות של הסדר הציבורי. זהו פרויקט שני לאחר פרויקט מערך הביטחון העירוני שהוקם בימים האחרונים, לתגבור הסיורים, השמירה והאבטחה בעיר באמצעות אגף האכיפה והביטחון ובסיוע מתנדבים. כיתת הכוננות מוכפפת למפקדי המשטרה ומופעלת באמצעות פיקוד ושליטה מסודר על ידי משטרת ישראל.