עשרות שוחרי ושוחרות אמנות גדשו את בית האמנים, מתחם יד לבנים, חדרה, בפתיחת התערוכה הבינלאומית – לרגל יום האישה
עניין רב בפתיחה החגיגית לתערוכה “נשים בגוונים”. פתיחת התערוכה, בהפקת יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, רויטל פוקס והאוצרת חוה גדיש, לוותה בהופעת אמן.
פוקס ציינה, כי “זכינו לפתוח את חודש האישה בתערוכה מרשימה. תערוכה המראה את גווניה הרבים של האישה לאורך ההיסטוריה. גאווה גדולה על ההשתתפות המרשימה של אומניות ואומני העיר, וכן השתתפות של אמנים מרחבי הארץ ומחו״ל. תודה לחוה גדיש, אוצרת התערוכה שהופכת את בית האומנים בעיר לאבן שואבת ליצירה הישראלית״.
התערוכה “נשים בגוונים” פתוחה למבקרים ומבקרות בימים ראשון-שישי בין השעות 10:00-14:00. בימים שני ורביעי בשעות 16″00-18:30, בבית האמנים, מתחם יד לבנים חדרה. התערוכה תינעל בסוף חודש מרץ (24.03).