אחרי שנים ארוכות של הזנחה, לאחר שהשלימה עבודות הניקוז ברחוב הזכוכית, תשדרג עיריית חדרה את הכניסה לשכונה הוותיקה ברחוב אדם יקותיאל
הכניסה לשכונת בית אליעזר מכיוון רחוב יקותיאל אדם תשופץ ותשודרג בעלות של 2 מיליון ₪. השיפוץ הנרחב, שצפוי להתחיל בימים אלה, יכלול ריבוד של הכביש וגינון לאורך כל הרחוב. בנוסף יותקנו עמודי תאורה חדשים ויסלל שביל אופניים שיתחבר לשכונת הפארק.
הכניסה לבית אליעזר ברחוב אדם יקותיאל הייתה מוזנחת במשך שנים. כעת, לאחר סיום ביצוע עבודות הניקוז ברחוב הזכוכית, ניתן לשדרג את הכניסה כולה לשכונה ולהתוות נראות אחרת למי שנוסע באזור. מעיריית חדרה אישרו את הפרטים והוסיפו, כי השיפוץ מתבצע בהתאם למדיניות עיריית חדרה והעומד בראשה, להתמקד בשדרוג וחידוש המרחב הציבורי בעיר. מ”מ ראש עיריית חדרה בפועל ניר בן חיים קיים במקום סיור עם סגנו רומן גישר ועם הצוות המקצועי בראשותו של מנהל אגף שפ”ע, בוריס קוסינובסקי. עם תום הסיור המקצועי ניתן האות להתחיל השיפוץ בימים הקרובים.