ברשימת העובדות והעובדים המצטיינים 14 מכל המחלקות ושני צוותים מצטיינים; את העובדים בחרה ועדה מיוחדת, המקבלת ובוחנת את המלצות מנהלי ומנהלות האגפים
בעיריית חדרה ניצלו את הרמות הכוסית באגפים ובמחלקות השונות על מנת להוקיר את העובדים המצטיינים לשנת תשפ”ב. כמיטב המסורת, לקראת השנה החדשה, את העובדים המצטיינים בוחרת ועדה מיוחדת. חברי הוועדה מקבלים לידיהם את המלצות מנהלי ומנהלות האגפים והמחלקות. ההמלצות נבדקות וחברי הוועדה בוחנים כי הם עומדות בקריטריונים.
אגף החינוך:
טהוניה (זהבה) רובל – עובדת ניקיון בבית ספר “צפרירים”. מוערכת מאד על-ידי צוות בית הספר. חרוצה, יעילה ומבצעת עבודתה במסירות והתמדה. מינה ברנוב – סייעת בגן “סיגלון”. ישרה ואמינה. חרוצה, אחראית, בעלת מוסר עבודה גבוה ונכונות לעבוד בכל שעה. בעלת יחסי אנוש מצוינים. מאוד חמה ונעימה עם הילדים. אהובה מגילה – סייעת בגן “מוריה”. סייעת מוערכת ואהובה על-ידי כל צוות הגן, הילדים וההורים. אהובה מגלה אכפתיות והשקעה בלתי פוסקת, אחריות ומוסר עבודה גבוה. גלית (גלי) אדיב – סייעת בבי”ס “ארלוזרוב”. גלית לוקחת אחריות על כל המשימות הנדרשות. מעניקה את כל כולה לטובת הילדים, דואגת למבוקשם וצרכיהם.
אגף הרווחה:
לימור הרצמן – עו”ס חוק נוער. עובדת מיומנת ובעלת יכולות מקצועיות וערכיות גבוהות ביותר. יכולות הבאות לידי ביטוי במסירות ובנחישות למען השירות הטוב ביותר ללקוחות אגף הרווחה. בנוסף לתפקידה כעו”ס נוער, שבו היא מטפלת במקרים קשים ומורכבים, לקחה על עצמה תפקיד של עו”ס חסרה. דלית אור פדן – רכזת סדרי דין. בעלת מומחיות בתחום מורכב שמהווה מקור ידע, מידע ומומחיות לכל העו”סיות בתחום. מייצגת בכבוד רב את האגף בפני גורמי פנים וחוץ. מוערכת מאוד בקרב חברותיה למקצוע, פיקוח וכן בקרב שופטי בית המשפט.
אגף אירועים:
אלכסנדר רחמילוב – משמש מזה שנים רבות נהג. מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, אף מעבר לשעות העבודה המקובלות. בעל יחסי אנוש טובים ואהוב על חבריו בצוות ובעירייה.
אגף שפ”ע:
טלי אשתר – מפקחת רובע מזרח. עובדת מסורה המבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר. חרוצה, רצינית, מתמידה ומקצועית.
אגף הנדסה:
עדנה יעקובי – מנהלת מדור היטלי כבישים. מבצעת עבודתה לאורך שנים רבות תוך שמירה על רמת שירות גבוהה. דואגת לתת שירות לכל תושב ופונה תוך מתן תשומת לב רבה.
אגף הכספים:
איבט לפיד – מנהלת מדור היתרים ושומות. שוקדת על הבנת חומרי הרקע להכנת דרישות התשלום וההזמנות העבודה. נותנת שירות מעולה תוך סבלנות רבה ונועם הליכות.
אגף אכיפה ובטחון:
ירון דהרי – אחראי נושא פס”ח. זו הפעם השנייה בה מגישים מנהליו המלצה לקבלת תואר עובד מצטיין. כך שמועמדותו לא מקרית ותרומתו ארוכת שנים. מסור, חרוץ, יוזם, מתנהל בצניעות ובנועם. ראוי מאוד להערכה.
אגף חופים:
איציק סעדה – מציל. משמש כמ”מ מנהל תחנה מס’ שנים. דואג לציוד ההצלה ושומר על תקינותו. משמש דוגמה לכל.
מינהל ראשי:
חן ניני – אגף פניות הציבור, מזכירת מחלקה. בעלת מוטיבציה ומצוינת בעבודתה, טובת הפונים עומדת נגד עיניה. נותנת שירות מקצועי, מיטבי ומאיר פנים. הוכיחה יושרה, אמינות, חריצות ומוסר עבודה. נכונה לעבוד בשעות בלתי שגרתיות. עבודתה בצוות ראויה לכל שבח. סבלנותה ואדיבותה הן לפונים והן לעובדים הרשות הנן מעבר לכל הציפיות.
מימי אלימלך – מנהלת מחלקת מנהלה וקשרי חוץ. מקצועית ושירותית מאוד ובעלת ידע רב בתחום עבודתה. בעלת יחסי אנוש טובים מאוד. מחויבת מאוד לארגון ונכונה לבצע עבודתה גם מעבר לשעות העבודה הרגילות. משתפת פעולה באופן פורה עם היחידות השונות בארגון.
צוותים מצטיינים:
צוות בית ספר “גלאור” זכה בתואר צוות מצטיין של עיריית חדרה. צוות בית הספר הוא כמו משפחה, הן ביחסים בין חברי הצוות והן עם התלמידים בעלי הצרכים המיוחדים. ראויים לשבח בשל העבודה הקשה היומיומית שהם עושים עם החניכים מבחינה פיזית, רגשית, תוך מתן טיפול מסור ובמסירות גדולה.
צוות הכוננים של הרווחה מורכב מעו”סים מכוח דינים שונים. חוק הנוער, סדרי דין, הגנה על חוסים וטיפול באנשים עם מוגבלות. הם משמשים ככוננים במהלך כל השנה, אחרי שעות העבודה. הם נותנים מענה לכל פנייה בחירום של אזרחי העיר או גורמים בקהילה, שנוגעת לקטינים ובוגרים בסיכון ואירועים חריגים. מדובר בעו”סים מקצועיים ומסורים, נרתמים לכל משימה, מתמודדים עם מקרים מורכבים ביותר, נדרשים לתת מענה בשעות לא שגרתיות, המצריכים חשיבה יצירתית והמון חוסן נפשי.