הבלם שלא שיחק שנה וחצי ואף יצא ממאסר חתם עד לסיום העונה בקבוצה של שרון מימר. רבאח נותח, כחילה ייעדר חודש וחצי מהמגרשים
הפועל חדרה פתחה את עונת 2020/21 עם לא מעט קשיים ובחלוף ארבעה משחקים היא מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה עם נקודה בלבד. אם לא די בצרות המקצועיות הרי שבמועדון סובלים לאחרונה מפציעות. בתחילת השבוע נודע כי הבלם טל כחילה שהצטרף לאחרונה לקבוצה, סובל מקרע בשריר הארבע ראשי וייעדר חודש וחצי מהמגרשים. בקבוצה הופתעו מתוצאות הבדיקה, שכן הבלם השתתף במשחק האימון ביום שישי נגד קבוצת הנוער, ולא פוסלים שכחילה הגיע לא כשיר במאת האחוזים. “נצטרך לבדוק את עצמנו אבל הפנים קדימה”, אמרו בחדרה. בינתיים גם הבלם השני, ויסאם רבאח, נותח לאחר שקרע את הרצועה הצולבת ולמעשה לא יחזור לשחק העונה. הבלם טופח בבית החולים הלל יפה על ידי ד”ר יניב יונאי. “מאחלים לשניהם החלמה מהירה”, נמסר מהמועדון.
בחדרה מיהרו להתחזק בשל האירועים האחרונים והודיעו על צירופו של הבלם עוביידה חטאב, שבשנה האחרונה ריצה מאסר בגין הפקרת אדם למוות בתאונת פגע וברח ומשחקו האחרון היה בסוף עונת 2018/19, אז שיחק במ.ס אשדוד. לאחר החתימה אמר חטאב: “אני שמח להגיע למועדון משפחתי וחם כמו הפועל חדרה וכבר מחכה למשחק הראשון שלי עם הקבוצה”. חטאב בן ה-28 חתם עד תום העונה וכידוע שיחק בעשור האחרון בקבוצות רבות עד שנכנס למאסר, ביניהן הפועל חיפה, הפועל תל אביב, בני סכנין ומ.ס. אשדוד. לפני מספר שבועות חטאב נבחן בחדרה ולא הרשים את הצוות המקצועי, אך בנסיבות החדשות הוחלט לצרפו.