פרקליטות מחוז חיפה הגישה הצהרת תובע נגד תושב חדרה; החשד המיוחס לו לכאורה עבירות מין וכולל בין השאר, אלימות במשפחה
בתום חקירת המשטרה, פרקליטות מחוז חיפה הגישה בבוקר יום ראשון הצהרת תובע נגד תושב חדרה בחשד לכאורה, שביצע עבירות מין נגד בתו ותקף באלימות את בני משפחתו.
חקירת המשטרה החלה בעקבות דיווח שהתקבל בתחנת חדרה לפני כשבוע. על פי החשד, החשוד (תושב חדרה בן 57) ביצע במהלך השנים האחרונות עבירות מין חמורות נגד בתו ונהג באלימות נגד אשתו וילדיו, במקרים שונים.
החשוד נעצר בתאריך 08.05.2022 על-ידי המשטרה והועבר לחקירה. מעצרו הוארך מעת לעת. עם תום מלאכת איסוף הראיות, כאמור הבוקר הגישה פרקליטות מחוז חיפה הצהרת תובע נגדו במיוחס לו. בכוונתה להגיש בימים הקרובים כתב אישום חמור בהתאם.