סקר “מאגר מוחות” קובע: ניר בן חיים הוא ראש העיר הבא של חדרה!
על פי סקר “מאגר מוחות” שנערך בתחילת החודש בקרב 500 תושבי חדרה מגיל 17. עולה בצורה ברורה כי ניר בן חיים יהיה ראש העיר הבא של חדרה.
על פי ממצאי הסקר, 45 אחוזים מבעלי הדעה יצביעו לניר בן חיים לראשות העיר. בעוד שיניב דרי המדורג שני מקבל על פי הסקר רק 34 אחוזים מבעלי הדעה. טל אליהו מקבל 13 אחוזים ואילו בועז ביטון זוכה ל-8 אחוזים.
אגב, גם התוצאות בקרב אלה שענו כי יגיעו להצביע בוודאות הן חד משמעיות. ומעלות כי ניר בן חיים ינצח בסיבוב הראשון, עם 47 אחוזים לעומת 33 אחוזים של יניב דרי.
הסקר גם בחן שאלה לפיה במידה ויהיו רק שני מתמודדים לראשות העיר – ניר בן חיים ויניב דרי – למי תצביעו. גם התשובה לשאלה הזו מעלה בבירור כי לניר בן חיים יש רוב מכריע עם 58 אחוז מבעלי הדעה לעומת 42 אחוזים ליניב דרי.
אגב, במידה ובועז ביטון יסיר את מועמדותו לראשות העיר – מה שמסתמן – הרי שבמצב כזה ראש העיר המכהן, ניר בן חיים, זוכה ליותר אחוזים ומגדיל את הפער מיניב דרי שבמקום השני.