על-פי החשד עומדת החוליה מאחורי גניבתם של לפחות עשרה כלי רכב מחדרה והאזור; השניים נלכדו לאחר שהמשטרה פשטה על מקום מחבואם
שוטרי תחנת חדרה עצרו הלילה חוליית גנבי רכבים תושבי באקה אלגרביה. החוליה, שפעלה בחדרה ובאזור, אחראית כך על-פי הערכות לגניבתם של עשרה כלי רכב לפחות. את השניים איתרו השוטרים במקום מחבואם ביישוב במרכז הארץ.
במהלך החודשים האחרונים התקבלו מספר תלונות במשטרת חדרה על גניבת כלי רכב בעיר. חוקרי משטרת חדרה, שהשתמשו באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הצליחו לזהות את החשודים. השניים, תושבי באקה בגילאים 21-25, שככל הנראה ידעו כי הם מבוקשים על-ידי המשטרה, התגוררו במקום מחבוא במרכז הארץ. מידע מודיעיני שאספו שוטרי חדרה, הובילו לפשיטה על מקום המסתור. שני החשודים שהופתעו, נעצרו.