צוותי כיבוי אש בחדרה השתלטו על שריפה שפרצה בחדר שינה במבנה מגורים בפרדס חנה.
צוותי הכיבוי של תחנת חדרה השתלטו על שריפה שפרצה במבנה מגורים בפרדס חנה. צוותי הכיבוי, בפיקודו של רב רשף נועם שלום, הוזעקו בצהרי יום שני לרחוב שושן. כוחות הכיבוי זיהו את מקור הבעירה שפרץ בחדר השינה. בשורה של פעולות מיידיות, הצליחו הכבאים לעצור את התפשטות האש לשאר המבנה. בהמשך, לכבות את השריפה ולאפשר לעשן הרב להתפזר. במקביל, ביצעו הכבאים סריקות לאיתור לכודים ומוקדי בעירה נוספים. לוחמי האש קוראים וממליצים על התקנת גלאי עשן שיתריע במקרה כמו זה ויכול להציל חיי אדם ולמנוע פגיעה בנפש.