גל פרידמן חגג את הולנטיינ’ס בענק במתחם ה-VIP של PLANET בזכרון יעקב. השנה לרגל יום האהבה לצד הבופה המרשים נוספו עמדות פסטות איטלקית ועמדה מתוקה ואינסטגרמית שכללה פבלובות אהבה מלבבות מרנג עם קצפת, תותים, פירות יער וגלידה איטלקית. לאחר כל הטוב הזה עבר מדליסט הזהב לאולמות האינטימיים להתרווח על כורסא מתכווננת עם פינוקים מהלאונג’ לצפות בסרט דפיקה בדלת. וכן, לפעמים החיים הם סרט.
![ד"ר ליאור לבר](https://citynews.co.il/wp-content/uploads/2024/07/lior-leber.jpg)
ד”ר ליאור לבר: מבית החולים לאולימפיאדה
הנציג של בית חולים הלל יפה באולימפיאדת פריז 2024, ד”ר ליאור לבר בסוף השבוע