מעל 250 שורדות ושורדי שואה תושבי חדרה פגשו בכנס ייעודי נציגי כלל הארגונים והעמותות המעניקים שירותים וסיוע לשורדים.
בשבוע שעבר קיימה עיריית חדרה, לראשונה, כנס מיצוי זכויות עבור שורדי שואה. את הכנס, שהתקיים באולם רנה שני, יזמו סגן ראש העיר רומן גישר ומנהלת המחלקה לאזרחים ותיקים רויטל פוקס.
בכנס השתתפו למעלה מ-250 שורדי שואה. הם פגשו נציגים מכל הארגונים והעמותות ברמה המקומית והארצית. ארגונים ועמותות אשר מעניקים שירותים לשורדי השואה לאורך השנה. בין הארגונים שלקחו חלק בכנס: עמותת “לתת”, עמותת אל”ה, חברת תגבור, חברת נטלי והעמותה למען הקשיש.
למערכת העיתון הוסיפו בעירייה, כי נציגי העמותות סייעו למשתתפים במיצוי זכויותיהם. זאת, במקביל, להכרת השירותים השונים הקיימים. באי הכנס התכבדו בארוחת קלה ושי אישי לכל משתתף. את הכנס חתמה הופעתם של צמד הזמרים והמוזיקאים יוליה ושאול. .