צוותי כיבוי אש מתחנת חדרה השתלטו על השריפה באמצעות שימוש בחומרי קצף יעודיים. לאוטובוס עצמו נגרם נזק כבד.
עומסי תנועה כבדים נגרמו במהלך בוקר יום ראשון באזור שכונת בית אליעזר – חדרה – זאת לאחר שאוטובוס הסעות עלה באש. מתחנת כיבוי חדרה נמסר, כי עם קבלת הודעה על אוטובוס הסעות ילדים עולה באש, הוזנקו למקום שני צוותי כיבוי. הצוותים, בפיקודו של רס”ר טמוזרטי, השתמשו בסילוני קצף ייעודיים כדי להשתלט על האש, לחנוק ולכבות אותה. שימוש בקצפים מיועד לכיבוי אש בו ייתכן ומעורבים שמנים ודלקים.
מתחקיר ראשוני עולה, כי האש פרצה באוטובוס במהלך נסיעה ברחוב הפרדס בבית אליעזר. באירוע עצמו אין נפגעים, וסריקה של צוותי כיבוי אש מאשרים כי לא היו לכודים. ככל הנראה האש פרצה מהמנוע עצמו.
- בצילום: כבאי תחנת חדרה משתלטים על אש שפרצה באוטובוס בחדרה.