צעיר בן 22 נהרג הלילה (שלישי) בתאונת דרכים שאירעה בכביש 4 סמוך לזכרון יעקב. ארבעה נוסעים שהיו איתו – שתי נשים ושני גברים, נפצעו באורח קשה
בלילה שבין שני לשלישי, לאחר חצות, הוזעקו כוחות הצלה רבים לתאונת דרכים, שאירעה על כביש 4, סמוך לזכרון יעקב.
נמסר, כי רכב ובו חמישה נוסעים התנגש בגדר ההפרדה בשול הימני של הדרך.
חובשים ופראמדיקים של מד”א שהגיעו למקום, העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים, אולם נהג הרכב, צעיר בן 22 נלכד במושב הנהג, ללא הכרה וללא סימני חיים.
ממד”א נמסר, כי נהג הרכב סבל מפגיעה רב מערכתית ולאחר בדיקות רפואיו נאלצו לקבוע את מותו.
ארבעת נוסעי הרכב – פונו לאחר קבלת טיפול ראשוני לבתי חולים. צעירה כבת 25 במצב קשה עם חבלת בטן פונתה לבי”ח הלל יפה ו-3 פצועים פונו לבי”ח רמב”ם, מהם, גבר בן 35 במצב קשה עם חבלת ראש כשהוא מורדם ומונשם, אישה כבת 20 במצב בינוני-קשה עם חבלות בפלג גופה העליון וגבר כבן 20 במצב בינוני עם חבלת בטן.
פראמדיק מד”א, ליאור אלמקייס, סיפר: “מדובר בתאונת דרכים קשה, הרכב עם חמשת הנוסעים התנגש בגדר ההפרדה בשול הדרך הימני. נהג הרכב, צעיר בשנות ה-20 נלכד במושב הנהג כשהוא מחוסר הכרה ללא סימני חיים וסובל מפגיעה רב מערכתית. לאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותו. ארבעת נוסעי הרכב שכבו על הכביש כשהם בהכרה וסובלים מחבלות בפלג גופם העליון, הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותם בניידות טיפול נמרץ לבתי החולים הלל יפה ורמב”ם כשמצבם קשה ובינוני”.
*צילום: אביעד ניסים דוברות מד”א