פתקים עם משפטים מחזקים וסוכריות לתושבים ברחובות חדרה, סיוע לקונים לארוז מצרכים ופעילויות עם קשישי מרכז יום בית אליעזר. אלה הם רק חלק מהפעילויות של תלמידי תיכון יש”י
תלמידי תיכון ישי בחדרה קיימו ביום חמישי, לקראת חג הפסח, יום של תרומה לקהילה. העשייה היתה מגוונת ומוצלחת והתקבלו הרבה משובים חיוביים על המחוות היפות. התלמידים יצאו כשהם חדורי רצון טוב ומוטיבציה לשמח את הקהילה ולתרום את חלקם במספר מוקדים.
קבוצת תלמידות יצאה למתחם הקניות “וילג'” עם פתקים עם משפטים מחזקים וסוכריות שחולקו לעוברים ושבים ולצוות העובדים. במקביל, קבוצת תלמידים יצאה לסופר של “אושר עד”. הם עמדו בקופות ועזרו לקונים לארוז, ולקחת לרכב את השקיות. התלמידים עשו זאת בשנה שעברה ולאור ההצלחה הגדולה של הפרויקט, שהביא אף טלפונים של תודות לבית הספר אשתקד, הוחלט להמשיך עם התוכנית גם השנה. תלמידים ותלמידות יצאו לבית החולים “הלל יפה”, וחילקו שוקולדים ופתקי תודה לצוות העובדים. ואילו קבוצת תלמידים נוספת יצאה לנחל חדרה ועסקה בניקוי פסולת מסביב. פעילות ייחודית רשמו תלמידי תיכון בגני החינוך המיוחד הסמוכים לבית הספר. התלמידים שימחו את הילדים בשלל הפעלות מעניינות. לאחר מכן יצאו התלמידים למרכז יום לקשיש בבית אליעזר. שם שיחקו התלמידים והקשישים במשחקי קופסא, שרו יחד ושוחחו. מנכ”ל רשת החינוך “מדעים ויהדות”, הרב בן ציון נורדמן, הוסיף כי “אנו מחנכים את תלמידינו לעשות מעשים טובים כל ימות השנה. דרכנו היא לסייע ולתרום לקהילה במגוון פרויקטים ותוכניות”.
- צילום ליעם איפרגן