היום בשעה 14:03 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על טביעה בחוף הדייגים בחדרה. חובשים ופראמדיקים של מד”א שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה בפעוט כבן שנתיים .
הפעוט פונה לבי”ח הלל יפה במצב קריטי תוך כדי ביצוע פעולות החייאה.
פראמדיק רכוב על אופנוע מד”א אסף תפוחי סיפר: “כשהגענו לחוף ראינו את הפעוט מחוסר הכרה בסמוך לקו המים כשמבצעים בו פעולות החייאה בסיסיות. סיפרו לנו שהוא נמשה מהים ע”י מציל מחוף סמוך כשהוא ללא דופק וללא נשימה. מיד התחלנו בטיפול הרפואי המתקדם שכלל הנשמות, עיסויים ומתן תרופות ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קריטי.”
(צילום: תיעוד מבצעי מד”א)