שוטרי תחנת חדרה חשפו מצבור אמצעי לחימה, נשק, תחמושת ופריטים להכנת מטעני חבלה בדירה בעיר.
חייל מילואים תושב חדרה החזיק בנשק ממחבל מסג’עאייה בזמן שירות מילואים פעיל, כמו כן נתפסו בדירתו אמצעי חבלה, אמצעי לחימה רבים, משתיקי קול, מחסניות קלאצניקוב ותחמושת רבה.
במסגרת פעילות של תחנת חדרה בשיתוף יחידת הכלבנים של מחוז חוף לאיתור אמצעי לחימה המוחזקים באופן לא חוקי ומיועדים עפ”י החשד למטרות פליליות, חשפו השוטרים נשק אקדח גלוק עם מחסנית מלאה בכדורים אשר עפ”י החשד שימש מחבל מסגעאייה וככל הנראה הגיע לידיו של החשוד בזמן שהיה בשירות מילואים פעיל.
עוד נתפסו ברשותו אמצעי לחימה רבים, מחסניות קלאצ׳ניקוב מלאות, ציוד חבלה, מחסניות m-16, מכשירי טרקר, מכשירי פלאפון מבצעי, חלקי נשק ועשרות כדורי תחמושת בתפזורת.
בתוך כך, עצרו השוטרים לחקירה בתחנה תושב חדרה בן 30 בחשד להחזקתם ובסיומה נכלא.
בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של החשוד עד היום.
היום בהתאם לצרכי החקירה וממצאיה תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.
![הנשק שנתפס בחדרה](https://citynews.co.il/wp-content/uploads/2024/04/6144ce50-049a-47f4-87c8-724fc96d674c-300x216.jpg)
קרדיט צילום-דוברות המשטרה