טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה
ברגשי כבוד ערכנו טקס מרגש ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה זו השנה השלישית במועדון ע”ש גרשון טרטנר ז”ל בבית אליעזר לאחר ששופץ ושודרג בהובלת מ”מ ראש העיר ניר בן חיים ועיריית חדרה.
בטקס השתתפו תושבי השכונה והמשפחות השכולות. הטקס הועבר על ידי חניכי הצופים, חניך כנפיים של קרמבו הוריד את הדגל לחצי התורן, , את הטקס ליוו בשירה נדב וליאור קקון.
מחר יגיעו תלמידי בית הספר קפלן על מנת לערוך פעילות במקום ולשמוע את סיפורי הגבורה על הלוחמים שבמותם ציוו לנו את החיים. יהי זכרם ברוך.
צילום: כלנית שרון