שבוע סוער במיוחד עבר על הפועל חדרה וכולו אינו שייך למגרש הכדורגל.
בדומה לשאר המדינה אז גם הפועל חדרה סבלה השבוע בצורה דרמטית מנגיף הקורונה. זה התחיל ביום שישי שעבר כאשר נודע כי המאמן שרון מימר חיובי לנגיף. האחרון חש ברע כבר ביום רביעי ובאותו יום הרגיש תסמינים. הוא לא הגיע לאימון הקבוצה בחמישי ושישי, וערך בדיקה לאחר שקיבל הודעה שהיה בקרבת חולה מאומת. עם זאת, הוא חש בטוב ולמרות הכל, תוצאות הבדיקה שהגיעה היו חיוביות.
כבר ביום שישי הורתה המנהלת לבצע בדיקות מיידיות לכל השחקנים ואנשי הצוות המקצועי כאשר ביום שני הייתה אמורה חדרה להתארח בטדי אצל ביתר ירושלים. תוצאות הבדיקות החלו להגיע רק במהלך יום שבת ואז התברר כי ארבעה מאנשי הצוות המקצועי והניהולי חיוביים גם כן לנגיף ואילו מאמן השוערים אומנם יצא שלילי אבל התלונן על חום גבוה.
בתחילה דובר כי המשחק מול ביתר ישוחק כאשר מאמן קבוצת הנוער רון קלר ששימש בשנתיים האחרונות כעוזר מאמן הקבוצה הבוגרת כבר הוקפץ ביחד עם הצוות שלו מהנוער אך לבסוף החליטה המנהלת לדחות את המשחק. מעבר להיעדר הצוות המקצועי, סיבה נוספת לדחייה הייתה גם כי חלק מתוצאות השחקנים הגיעו באיחור ולבסוף התברר כי גם רז בוחבוט ותמיר גלזר חיוביים לנגיף.
בהודעה הרשמית שיצאה מהמועדון נכתב: “בנוסף לארבעת המאמנים ושני אנשי צוות שהתגלו חיוביים לקורונה, גם שני שחקנים של הפועל חדרה התגלו כחיוביים. כך נודע לאחר השלמת קבלת התשובות של כל שחקני הקבוצה. ללא קשר לתוצאות, שני השחקנים ממילא נמצאים בבידוד החל מיום שישי שעבר, בדיוק כמו כל אנשי הקבוצה. בחדרה ממתינים להוראות משרד הבריאות ומנהלת הליגות בנוגע לשאלה מתי הקבוצה יכולה לשוב לפעילות. בשלב זה הפעילות מושבתת עד להודעה חדשה של הגורמים המוסמכים”. במועדון מחכים להוראות של מנהלת הליגה ולא מן הנמנע כי גם משחק הבית מול הפועל באר שבע ביום ראשון יידחה, אם לא יאפשרו לשאר הקבוצה לחזור מיידית לאימונים. “לא ברור מתי נחזור להתאמן. אנחנו כבר שלושה ימים כולנו ללא פעילות כלל. אם יעברו עוד יום או יומיים בלי להתאמן ועוד לפני ראש השנה, אז מצבנו הפיגיולוגי יהיה רע. בכל מקרה נפעל לפי הוראות המנהלת”.
בנושא אחר, חדרה ממשיכה במסע הרכש ומי שחתם היום הוא המגן סער קלדרון, שכבר התאמן עם הקבוצה מעל שבוע ימים ואף שותף במשחק האימון נגד הפועל כפר סבא, בו הרשים את הצוות המקצועי שהשתכנע להחתימו. בעונה שעברה קלדרון שיחק במכבי פתח תקווה וסייע לה לעלות לליגת העל, אך לא המשיך בקבוצה של גיא לוזון וחיפש אתגר חדש. המגן ישמש כמחליפו של עבדאללה ג’אבר, אשר קיבל את האישור הבינלאומי בשבוע שעבר ויערוך הופעת בכורה בליגת העל במחזור הקרוב.