ממועצת זכרון יעקב מסרו, כי הוגשה תלונה למשטרת זכרון יעקב. צוות רפואי של מד”א פינה את הפקח כשהוא סובל מחבלת ראש.
משטרת זכרון יעקב חוקרת תלונה אותה הגישו פקח במועצה המקומית זכרון יעקב והממונים עליו. לטענת המועצה, בצהרי יום ראשון, תקף לכאורה בעל עסק במרכז המושבה את הפקח. צוות מד”א שהגיע למקום פינה את הפקח באמצעות אמבולנס מד”א בשל חבלת ראש. למקום הגיעו שוטרי זכרון יעקב שפתחו בחקירה – במסגרתה ניגבו עדויות מכלל המעורבים לכאורה.
מהמועצה המקומית נמסר, כי אין בכוונת המועצה לעבור על סדר היום בכל מקרה אלימות ומכל סוג. “אנו נפעל בכל דרך חוקית העומדת לרשותנו”. מהמשטרה אישרו, כי פתחו בחקירת האירוע.