חברת השליחים וולט תחל את פעילותה בחדרה במהלך השבוע; חתמה הסכמים עם עשרות מסעדות באזור.
חברת השליחים וולט (Wolt) מאשרת, כי חתמה על הסכמי עבודה עם עשרות מסעדות באזור חדרה. זאת, חלק מהליך חדירתה לעיר. פלטפורמת המשלוחים הפינית הבינלאומית, החלה את פעילותה בישראל בשנת 2018. תוך זמן קצר הפכה לחברת השליחים המובילה בישראל בתחום המסעדנות.
על-פי הערכת עיריית חדרה, כניסתה של וולט לחדרה, תגביר את התנועה הכלכלית ואת מגוון האפשרויות של תושבי העיר.
ברשימת המסעדות איתן חתמה וולט על הסכמים, בין השאר, סמי בכיכר, בורגר לג׳דנס, סושי יאשי, קפה סואנו, קפה פיינברג וכן בורגר סאלון. פריסת המסעדות מגיעה גם לגן שמואל, שם נמצאות, בין היתר, קפה קפה, וניליה ופסטה בסטה.
פעילות Wolt בעיר צפויה לקצר משמעותית את זמני השילוח ואת מגוון המסעדות מהן ניתן להזמין אוכל עד הבית.
אזור הפעילות הראשוני יכלול את כלל העיר חדרה. בין היתר, את גבעת אולגה, שכונות הפארק, האוצר, בית אליעזר, ברנדייס, ניסן ועין הים. השירות יפעל עד לשעה 23:00.
עשרות שליחי Wolt יפעלו בעיר במגוון כלי רכב – כולל מכוניות, קטנועים ואופניים חשמליים. השקת פעילות Wolt בעיר נעשית בשיתוף העירייה והעסקים המקומיים בחדרה.
וולט פועלת בישראל בכ-35 רשויות. ברשימת הרשויות הערים ירושלים, הרצליה, ראשון לציון, פתח תקווה, השרון, אשדוד, באר שבע, נתניה ועוד. לצד אלפי מסעדות המופיעות באפליקציה, גם מאות עסקים בתחומי הפארם, סופר, מעדניות, מאפיות, פרחים וצעצועים.
״כניסת Wolt תאיץ את התנועה הכלכלית בעיר, מה שהביא אותנו כעירייה לתמוך ולברך על המהלך”, מציין ראש העירייה בפועל, ניר בן חיים. עוד הוסיף, כי “תושבי חדרה ייהנו כעת ממה שנהנים בערים רבות בישראל ובעולם”.
מנכ״לית Wolt ישראל, ליאור אשכול, הוסיפה כי “אנחנו מודים לעירייה ולעסקים המקומיים על קבלת הפנים החמה. אנו מתכוונים לעבוד קשה כדי לספק לחדרתיים את השירות המעולה שמגיע להם״.