כך סיכמו מ”מ וסגן ראש המועצה יואב קעטבי ושר הארגיה והתשתיות, בישיבת עבודה שכללה, בין השאר, הנחיית השר לאנשי משרדו לקדם הצבת עמדות טעינה לרכבים חשמליים ברחבי המועצה.
חדשות משמעותיות לתושבי פרדס חנה כרכור. בפגישת עבודה שקיימו ממלא מקום וסגן ראש מועצת פרדס חנה – כרכור יואב קעטבי עם שר האנרגיה והתשתיות, ישראל כ”ץ, הושגה שורה של הסכמות. בפגישה, שקיימו השניים בכנסת, התחייב השר כ”ץ לפעול להטמנת קווי מתח גבוהברחבי המועצה. צעד זה משמעותי, כיוון שגם ישדרג את הולכת אספקת החשמל, גם יתרום לנראות וגם יפנה שטחים וייאפשר שימוש מחודש בקרקע.
נושא נוסף שעלה על הפרק הינו הגידול בשימוש ברכבים חשמליים. מהנתונים שהציג קעטבי לשר, עולה כי קצב הפריסה באזור פרדס חנה – כרכור נמוך יחסית לצפי הגידול בשימוש ברכבים חשמליים. השר הנחה את אנשי משרדו לקדם הצבת עמדות טעינה לרכבים חשמליים ברחבי המועצה.
הקשר בין השר כ”ץ לקעטבי הוא ארוך שנים. בשנת 2017, בעקבות פניית קעטבי לשר כ”ץ, ששימש באותה עת שר התחבורה, תיקצב השר את תוכנית דרך הים. תוכנית, שבעקבות הליכים בירוקרטיים רבים, יצאה לדרך בחודש אוגוסט 2022. “הצגתי בפניו בעיות ממשיות שעלינו לפתור. כפי שפעל להסדרת פרויקט דרך הים, גם כעת השר התחייב לפעול למען רווחת תושבי המועצה״, סיכם קעטבי.