כתב אישום יוגש נגד האיש, תושב חדרה, שבעקבות השריפה נגרמו לדירה נזקים כבדים מאוד
לפני כשבועיים הוזעקו כוחות כיבוי אש לכיבוי שריפה שפרצה בדירה ברחוב ביאליק בחדרה. אלא, שמהר מאוד הגיעה למקום המשטרה, שפתחה בחקירה. מהחקירה עולה, כי החשוד, תושב חדרה בן 52, הצית את הדירה בה הוא התגורר בשכירות ועזב את המקום. לדירה עצמה נגרם נזק כבד. שוטרי תחנת חדרה עצרו את החשוד בביצוע המעשה לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת. בבוקר יום שני הגישה נגדו פרקליטות מחוז חיפה הצהרת תובע. ביום שלישי מתכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.