כולם היו בטוחים שהמשחק ייגמר בתיקו מאופס, אבל, בהתקפה האחרונה במשחק, בדקה 94, הבקיעה חדרה את שער הניצחון.
פעם נוספת מוכיחה הפועל חדרה, בניצוחו של המאסטרו מנחם קורצקי, כי רעשי רקע לא מפריעים לשחקניה. ביום ראשון נפגשה חדרה למשחק מול הפועל חיפה. המטרה הייתה ברורה: ניצחון כדי לגרוף שלוש נקודות כדי להתקרב אל היעד החדש שהציבה. התברגות בפיינל פור.
במשחק עצמו הפגינו שני הצדדים שליטה. נדמה היה, שהפועל חדרה שהגיעה למשחק עם שלושה ניצחונות רצופים בליגה, עוד עשויה לפספס את הרביעי. אלא, שכדורגל לא נגמר עד שהוא לא נגמר. עמוק בתוך תוספת הזמן של המחצית השנייה, בזמן שהשופט בודק את השעון, פותחת חדרה במתקפה. זה קרה בדקה ה-94′. נגיחה מצוינת של ג’ונתן סיסה אחרי יציאה גרועה של שוער חיפה אוהד לויטה, הובילה לשער.
הפועל חדרה, בתום המחזור ה-21, ממוקמת במקום חמישי עם 32 נקודות וארבעה משחקי ליגה רצופים בה ניצחה. אחריה בטבלה בני סכנין. עבור חדרה הניצחון הוא כפול, כיוון שניצחונה הרחיק את הפועל חיפה משמעותית מהפלייאוף העליון.
בתמונה: ג’ונתן סיסה לאחר כיבוש שער הניצחון. צילום: שלומי גבאי – הפועל חדרה.