• מצווארה רופא שיניים
  • מבצעים של מחשבים

הלל יפה: אות יקיר שירות המדינה לד"ר אמנון בן משה

אות יקיר שירות המדינה ניתן למנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי הלל יפה, ד"ר אמנון בן משה; שהטביע חותמו בכל תחומי העשייה במרכז הרפואי אשר הביאו ומביאים לשיפור מתמיד בתפקוד בית החולים.

אות יקיר שירות המדינה ניתן למנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי הלל יפה, ד"ר אמנון בן משה; שהטביע חותמו בכל תחומי העשייה במרכז הרפואי אשר הביאו ומביאים לשיפור מתמיד בתפקוד בית החולים.

ועדת השיפוט לבחירת מקבלי אות 'יקיר שרות המדינה", בנציבות שרות המדינה, בחרה בד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי הלל יפה לקבלת הפרס.

אות 'יקיר שרות המדינה', אות הוקרה, יוקרתי ומכובד, מוענק לעובדים ותיקים בשרות המדינה אשר תרמו לה תרומה משמעותית ומיוחדת, כפי שנקבע על ידי ועדה ייעודית שדנה בפרס.

מהמרכז הרפואי "הלל יפה" נמסר, כי ד"ר בן משה, המתגורר בפרדס חנה – כרכור, משמש בתפקידו במרכז הרפואי הלל יפה משנת 1989, והוא אחד המנהלים הוותיקים בבית החולים, והמוערכים ביותר במערכת הבריאות.

תפקיד המנהל האדמיניסטרטיבי בבית החולים הינו תפקיד המקרין על מכלול הפעילות הרפואית, הסיעודית, מקצועות הבריאות ומנהל ומשק בבית החולים. זו איננה יכולה להתקיים, מבלי שהמכלול האדמיניסטרטיבי מתפקד בצורה המיטבית הנדרשת, ואשר עליה מופקד ד"ר בן משה.

עוד נמסר, כי במסגרת תפקידו, זכה ד"ר בן משה, בעבר בפרסי, הוקרה והצטיינות, מספר פעמים בשירות המדינה, אך פרס ההוקרה הוא הגבוה ביותר מבניהם.

המלצות על תפקודו ומצוינותו לעילא ולעילא של ד"ר אמנון בן משה, נשלחו ע"י ד"ר מיקי דודקביץ מנהל המרכז הרפואי, ד"ר ארז און, ראש חטיבת בתי החולים ופרופ' חזי לוי מנכ"ל משרד הבריאות והובאו בפני הועדה הבוחרת בנציבות שירות המדינה.

בהמלצה לקבלת הפרס נכתב: "ד"ר אמנון בן משה באישיותו, תכונות האופי שלו, יכולותיו וכישוריו המקצועיים מצטיין במילוי תפקידו ומהווה מודל לחיקוי הן לעובדים בבית החולים, והן לעמיתיו המנהלים האדמיניסטרטיביים האחרים, לאורך שנים רבות".

"מעצם אישיותו ומצוינותו כאדם וכמקצוען, מעמדו של ד"ר בן משה בהירארכיה הניהולית בבית החולים היא של המשנה למנהל המרכז הרפואי. הוא הטביע חותמו בכל תחומי המנהל והמשק באופן שהביאו ומביאים לשיפור מתמיד בתפקוד בית החולים, תוך ניצול מושכל של משאבים בתנאים של כלכלת מחסור ומגבלות תקציב, למול צרכים הולכים וגוברים ופעילות מורכבת וסבוכה".

ד"ר און ציין בהמלצתו, כי ד"ר בן משה הוא מודל לחיקוי למנהל המגלה בתפקידו מקצועיות גבוה, מסירות אין קץ לתפקידו, יכולות מנהיגות והנעה של העובדים, ויחד עם זאת יודע לשמור על אנושיות, אמפטיה וסובלנות לעובדי מערכת הבריאות, ובעיקר למטופלים המקבלים שירות רפואי במרכז הרפואי ומשפחותיהם".

"דווקא בשנה זו, בה מגפת הקורונה מאתגרת את מערכת הבריאות ומחייבת היערכות יוצאת דופן של המרכז הרפואי לטיפול במאות חולי קורונה, יהיה נכון לתת את תואר יקיר שרות המדינה לעובד מערכת הבריאות ולייצג את סקטור המנהל שנמצא בדרך כלל בצללים של מערכת הבריאות, אבל כולנו יודעים שבזכותם מערכת האשפוז הגיעה להישגים האדירים במלחמה זו".

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, הוסיף: "אישיותו המיוחדת, הקשר הבינאישי המצוין עם כל מי אשר באים איתו במגע, והאופן שבו הוא קובע סטנדרטים ערכיים ואישיים גבוהים ביותר, הינם מופת של מצוינות".

"הוא מנהל איכותי ויעיל, אמין ביותר, חרוץ ומסור, עובד לילות כימים ברציפות וללא לאות, ולוקח חלק גם במטלות של כלל מערכת הבריאות ונציבות שרות המדינה, חברות בוועדות שונות בתחומים רבים ומגוונים, שעת חירום, המועצה הלאומית ללוגיסטיקה ועוד. אני גאה בו על קבלת הפרס, אך גאה בעיקר, כי הוא חלק מהצוות של משפחת הלל יפה".

"ללא ספק, מדובר בנכס יקר ערך, שכולנו רק מרוויחים ממנו יום- יום ושעה- שעה ומוביל למצוינותו של בית החולים ולאיכות הטיפול וחוויית השירות של המטופלים ובני משפחותיהם".

*תמונה-ד"ר אמנון בן משה. צילום דוברות הלל יפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שתפו את הפוסט!

עוד כותרות

ספורט

נדלן

שי גולדן: לא זז מכאן

העיתונאי שי גולדן מאמין שמזמן "מדורת השבט" שאמורה לאחד את כל הישראלים איבדה מגובה

רכילות

תרבות ופנאי

עסקים

זוג אנשים יושבים בגקוזי

ג'קוזי בבית פרטי

על מה חשוב להקפיד כשמוסיפים ג'קוזי לבית פרטי? ג'קוזי משדרג את איכות החיים באופן

לייף סטייל

בריאות

חוק ומשפט

אוכל

שופ דיל

מאמרים נוספים

נהיגה בחורף

זהירות! נהיגה בחורף

ראות מוגבלת, כבישים רטובים וחלקים ורוחות חזקות – הם רק חלק מהסכנות הנלוות לנהיגה

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

מהו חימום תת רצפתי, מהן היתרונות ולמי זה מתאים החורף הישראלי אולי לא קר

גולף-איתי כהן

איתי כהן דור 3

הוא מסומן כדבר הגדול הבא בענף הגולף, הוא דור שלישי לשחקני גולף שצמחו באור

מבריטניה ישירות לישראל

רילוקיישן לישראל מבריטניה: חברת לוגיסטיקה הופכת את התהליך לקל ופשוט למרות שהשהות באנגליה במשך

מראש שיש חוזר ובענק

חברת אלוני משיקה את הטרנד בעולם העיצוב: אריחי גרניט פורצלן ענקיים במראה שיש בהשראת

מסיבה במועדון

מסיבת סמים ואלכוהול

המשטרה חשפה הלילה מסיבה רווית אלכוהול וסמים שאורגנה בשטח מפעל באזור התעשיה בבנימינה ורשמה

ניידות משטרה במחסום

מבצעי אכיפה בפרדס חנה

כחלק ממאמצי התפשטות הקורונה נמשכים מבצעי האכיפה כנגד הפרת תקנות הקורונה במרחב הציבורי, בימים

תמונה של חטיף משולשים

משולשים בשלושה טעמים

המותג Free  משיק לראשונה: חטיפים מלוחים מרכיבים טבעיים בלבד לנשנוש באריזות אישיות: "מושלשים" "מושלשים"

שריפה ביער

שבוע של גל שריפות

סיכום אירועי השריפות , תחנת כיבוי חדרה משעות הבוקר לוחמי האש של תחנת חדרה

ילד עם מסיכת קורונה וכפפות מביט מהחלון

חרדה ושמה קורונה

"הגל השני" של הקורונה חידד את העובדה כי הנגיף יישאר אתנו ככל הנראה, לעוד

הופכים חזון למציאות

הופכים חזון למציאות

ראש המועצה הגר פרי יגור : "הופכים חזון למציאות! מליאת המועצה דנה ואישרה נושאים

שתפו ברשתות החברתיות