בית משפט שלום בחדרה האריך מעצרו של תושב המרכז, החשוד כי ניסה לגנוב את הכנרטור. פקחי העירייה הם שהבחינו והזעיקו את המשטרה
שוטרי תחנת חדרה עצרו ביום שני תושב המרכז בחשד לניסיון גניבת גנרטור ממתחם עיריית חדרה. במהלך פעילות שגרתית של שוטרי תחנת חדרה, התקבל דיווח במוקד 100. פקחי עיריית חדרה הבחינו בשני חשודים, אשר מנסים לגנוב גנרטור במתחם העירייה.
בתוך כך, שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בשני חשודים מנסים להימלט. אחרי מרדף קצר הצליחו לעצור חשוד בן 28 תושב המרכז. החשוד הנוסף הצליח להימלט מהמקום. בית משפט שלום בחדרה האריך את מעצרו של החשוד עד ליום רביעי. הניסיון לאתר את החשוד השני נמשך. בידי המשטרה צילומי אבטחה ממתחם עיריית חדרה ומרחובות סמוכים.