רוסלן מקרוב, חולה קורונה ב”הלל יפה”, לא חיכה לפתיחת ההופעות בארץ, עם השיפור במצבו ערך מופעים בלווי גיטרה לחולים במחלקת זיהומיות א’
בימים הקרובים צפויות להתחדש הופעות התרבות בארץ, אך במרכז הרפואי “הלל יפה” יש מי שהקדים אותן. רוסלן מקרוב, עולה חדש מאוקראינה, התאשפז לפני כשבועיים במחלקת זיהומיות א’ למאומתי קורונה במרכז הרפואי “הלל יפה” לאחר שחלה בקורונה.
תחילה מצבו הוגדר קשה, אך לאחר מספר ימים חל שיפור ניכר במצבו והוא ביקש ממשפחתו להביא לו גיטרה.
בימים האחרונים זכו המאושפזים ואנשי הצוות במחלקה להופעה חיה- מקרוב.
מבית חולים “הלל יפה” נמסר, כי לפני כשבועיים הגיע רוסלן מקרוב, בן 43, מפרדס חנה כרכור למרכז הרפואי “הלל יפה” לאחר שחש ברע.
רוסלן אובחן כחולה בקורונה וסבל מקוצר נשימה וחום גבוה. הוא התאשפז במחלקת זיהומיות א’ ומצבו הוגדר קשה. מספר ימים לאחר מכן חל שיפור במצבו ולא נזקק עוד לחמצן.
בעקבות השיפור במצבו ביקש רוסלן ממשפחתו להביא לו למחלקה את הגיטרה שלו. מאז, הוא ניגן מדי יום למאושפזים ולאנשי הצוות במחלקה שירים בשפה הרוסית, עד ששוחרר אתמול (שני) לביתו.
ד”ר טטיאנה מיכאלוב, מנהלת מחלקה זיהומיות א’ במרכז הרפואי הלל יפה, סיפרה: “צילום החזה של רוסלן הראה תמונה קשה של covid 19. הוא נזקק לחמצן וכעבור מספר ימים חל שיפור במצבו. מאז שהחל להרגיש טוב יותר, הוא מנגן ושר ובעיקר משמח את המאושפזים ואנשי הצוות במחלקה”.
תמונה-רוסלן והגיטרה מנעימים בשירה לחולים
צילום-באדיבות בית חולים הלל יפה