משטרת חדרה אישרה, כי עצרה במהלך יום שלישי את המורה, תושב השרון; בית המשפט האריך את מעצרו עד ליום שלישי
משטרת חדרה אישרה לפרסום, כי בית המשפט האריך מעצרו של מורה בתיכון, תושב השרון בן 31, עד ליום ראשון. המורה נעצר בחשד, לכאורה, בביצוע עבירות מין בתלמידתו. החקירה החלה בעקבות דיווח ותלונה שהוגשה. במהלך יום שלישי, יום הבחירות, עצרה משטרת חדרה את החשוד לחקירה באזהרה. בסיום החקירה הראשונית ובהתאם לממצאים, הגישה המשטרה בקשה להארכת מעצרו של החשוד. בבוקר יום רביעי האריך בית משפט שלום בחדרה את מעצרו של החשוד עד ליום ראשון.