• מצווארה רופא שיניים
אביעד סיני

דרמה מבית: חבר המועצה אביעד סיני פרש מהקואליציה

אביעד סיני: "ראש המועצה איבדה שליטה על ניהול הישוב"; פרי יגור בתגובה: "הוא לא ראוי לתגובה – בערך מהיום בו ביקש להתמנות לסגן ואני סירבתי"

אביעד סיני: "ראש המועצה איבדה שליטה על ניהול הישוב"; פרי יגור בתגובה: "הוא לא ראוי לתגובה – בערך מהיום בו ביקש להתמנות לסגן ואני סירבתי"

דרמה פוליטית מקומית: עו"ד אביעד סיני, חבר סיעת "בשבילנו" בראשות ראש המועצה הגר פרי-יגור, הודיע על פרישתו מהקואליציה. במכתב ובסרטון שפרסם, טען כי "ראש המועצה הגר פרי יגור איבדה שליטה על ניהול הישוב… העסק מתגלגל במקום להיות מנוהל כמתחייב למען עתידנו, הקואליציה איננה בכיוון הנכון".

סיעת "בשבילנו" לא נותרה אדישה, ובתגובה למהלך של עו"ד סיני נמסר: "הרבה מילים ממי שלא היה רלוונטי בקואליציה ולא יהיה רלוונטי באופוזיציה. הסיפור פשוט – הוא לא קיבל את התואר 'סגן' בו חשק והחל להתנגח ולהתגולל על הנהלת המועצה. הוא גם "דחף" להקמת אשכול רשויות כי חשק שם בתפקיד וגם "דחף" להקמת מינהלת עסקים מתוך כנראה אותו אינטרס לתפקיד"

אביעד סיני: "המועצה נרדמה בשמירה". סיעת "בשבילנו" בתגובה: ".. הציבור חכם, מדובר בעוד ספין ותו לא מאדם שכל מה שחשקה נפשו הוא מעמד ותואר בלבד. כמו ילד קטן שלא קיבל מה שרצה"

עו"ד סיני טען בהודעה על פרישתו מהקואליציה, כי  נושאי החינוך אינם מטופלים כראוי. בין השאר נתן  כדוגמא את סדרת מקרי האלימות הקשים החוזרים על עצמם במוסדות החינוך מהחודשים האחרונים. לדבריו, "ראש המועצה לא כינסה את וועדת החינוך במשך למעלה משנה, ולא התקיים שום דיון בהנהלה כדי לפתור את מקרי האלימות במושבה".

בנוסף, מוחה סיני על כך שהמועצה לא טיפלה כראוי, לטענתו, בנושא עזיבת מנהלים רבים. "האחרונה שעזבה היא מנהלת בית הספר החקלאי שהודיעה על פרישתה רגע לפני סיום השנה ושהצטרפה לאישים אחרים בתפקידי מפתח שעוזבים, ביניהם מנכ"לים, מנהלי אגפים, מנהלי בית ספר, יועמ"ש, גזבר, מנהלת מתנ"ס ועוד".

"המועצה נרדמה בשמירה", מבקר סיני בנושא קידום הפרויקטים במועצה. "בניית בית ספר תיכון חדש הייתה יכולה לצאת לפועל כבר מזמן. למרות שהתוכניות אושרו. בנוסף, יש חוסר עשיה מוחלט לגבי תשתיות בשכונת עומרים. שכונה שעוד רגע מתאכלסת עם אלפי תושבים חדשים. יצוין, כי לא נעשו דברים רציניים  לקליטתם וקליטת תושבי המגדלים החדשים. מגדלים הנבנים לאורכה ורוחבה של המושבה… סלילת רחובות והקמת מדרכות שלא נסללו עד היום במקומות קריטיים לא מבוצעות. זאת למרות שניתן לקדמם.  תוכנית התחבורה הציבורית שהייתה יכולה לצאת לפועל מזמן, לא מתקדמת. זאת בשל העדר ניהול ואין לדעת מה יעלה בגורלה עם חילופי השלטון…".

התגובות

הגר פרי יגור, ראש מועצת פרדס חנה - כרכור
הגר פרי יגור, ראש מועצת פרדס חנה – כרכור

ראש המועצה, הגר פרי יגור, מסרה בתגובה קצרה, כי "הוא לא ראוי לתגובה. לא ראוי לתגובה מהיום בו ביקש להתמנות לסגן ואני סירבתי".

סיעת "בשבילנו" מסרה בתגובה, כי "… הציבור חכם. מדובר בעוד ספין ותו לא מאדם שכל מה שחשקה נפשו הוא מעמד ותואר בלבד. כמו ילד קטן שלא קיבל מה שרצה, החל להשתולל ולהתנגח בהנהלת המועצה עם גיבוב של סיסמאות ריקות. ססמאות כמסווה לחוסר עשייה".

ואילו חבר הסיעה, אורי פרץ, מסר בתגובה, כי "פרישתו של אביעד היא הצהרתית בלבד. הצהרתית מכיוון שלמעלה משנה אביעד מתנהל במנותק מסיעתו והקואליציה. זאת מתוך החלטה ובחירה אישית שלו להתמודד בבחירות הבאות… פרישתו מהקואליציה בעיתוי הזה רק ממחישה עד כמה ציניות, פופוליזם ופוליטיקה זולה מובילים את דרכו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שתפו את הפוסט!

עוד כותרות

ספורט

נדלן

שי גולדן: לא זז מכאן

העיתונאי שי גולדן מאמין שמזמן "מדורת השבט" שאמורה לאחד את כל הישראלים איבדה מגובה

רכילות

תרבות ופנאי

עסקים

לייף סטייל

בריאות

חוק ומשפט

אוכל

שופ דיל

מאמרים נוספים

נהיגה בחורף

זהירות! נהיגה בחורף

ראות מוגבלת, כבישים רטובים וחלקים ורוחות חזקות – הם רק חלק מהסכנות הנלוות לנהיגה

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

מהו חימום תת רצפתי, מהן היתרונות ולמי זה מתאים החורף הישראלי אולי לא קר

גולף-איתי כהן

איתי כהן דור 3

הוא מסומן כדבר הגדול הבא בענף הגולף, הוא דור שלישי לשחקני גולף שצמחו באור

מבריטניה ישירות לישראל

רילוקיישן לישראל מבריטניה: חברת לוגיסטיקה הופכת את התהליך לקל ופשוט למרות שהשהות באנגליה במשך

מראש שיש חוזר ובענק

חברת אלוני משיקה את הטרנד בעולם העיצוב: אריחי גרניט פורצלן ענקיים במראה שיש בהשראת

מסיבה במועדון

מסיבת סמים ואלכוהול

המשטרה חשפה הלילה מסיבה רווית אלכוהול וסמים שאורגנה בשטח מפעל באזור התעשיה בבנימינה ורשמה

ניידות משטרה במחסום

מבצעי אכיפה בפרדס חנה

כחלק ממאמצי התפשטות הקורונה נמשכים מבצעי האכיפה כנגד הפרת תקנות הקורונה במרחב הציבורי, בימים

תמונה של חטיף משולשים

משולשים בשלושה טעמים

המותג Free  משיק לראשונה: חטיפים מלוחים מרכיבים טבעיים בלבד לנשנוש באריזות אישיות: "מושלשים" "מושלשים"

שריפה ביער

שבוע של גל שריפות

סיכום אירועי השריפות , תחנת כיבוי חדרה משעות הבוקר לוחמי האש של תחנת חדרה

ילד עם מסיכת קורונה וכפפות מביט מהחלון

חרדה ושמה קורונה

"הגל השני" של הקורונה חידד את העובדה כי הנגיף יישאר אתנו ככל הנראה, לעוד

הופכים חזון למציאות

הופכים חזון למציאות

ראש המועצה הגר פרי יגור : "הופכים חזון למציאות! מליאת המועצה דנה ואישרה נושאים

שתפו ברשתות החברתיות