בחברה לנכסי קיסריה מאשרים, כי המרלו”ג החדש, בהשקעה של 220 מיליון ש”ח, ישתרע על שטח של כ-17,000 מ”ר. הוא יכלול כעשרה מיליון פריטים.
לאור גידול משמעותי בהיקף הפעילות, דלתא מרחיבה את עסקיה בפארק העסקים החכם של קיסריה. חברת ההלבשה הישראלית מוסיפה מרלו”ג נוסף למרכז הלוגיסטי ומבנה המשרדים של הקונצרן בפארק. את המרלו”ג האוטומטי החדש, שגובהו יהיה כ-34 מטרים, תקים החברה לנכסי קיסריה. המרלו”ג עצמו ישתרע על שטח של כ-17,000 מ”ר. החברה לנכסי קיסריה תשקיע בבניית המרלו”ג מעל ל-100 מיליון ש”ח. דלתא צפויה להשקיע מעל ל-120 מיליון שקלים נוספים בהתקנת מערכות אוטומציה. זאת לצד מערכות מידוף וניהול מלאי מהמתקדמות בתעשיית האופנה העולמית. המרלו”ג יאפשר אחסנה של כעשרה מיליון פריטים. הוא יתמוך ויספק מענה לצמיחה העתידית של החברה.
באירוע הנחת אבן הפינה למרלו”ג החדש שנערך בסוף השבוע נכחו ענת בוגנר, מנכ”לית דלתא ישראל והמשנה למנכ”ל יוסי חג’ג’. את החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה ייצגו מיכאל כרסנטי ורן אלישע.
במהלך הטקס החגיגי הודה כרסנטי להנהלת דלתא. בדבריו הודה על החלטת החברה להמשיך לצמוח בתוך הפארק החכם של קיסריה. ענת בוגנר, מנכ”לית דלתא ישראל מותגים, ציינה כי “החברה מממשת את אסטרטגיית הצמיחה וההתרחבות במותגי הליבה. זאת, לצד גידול משמעותי בהיקף הפעילות עם הבאתו של המותג המוביל בעולם בתחום ההלבשה התחתונה Victoria’s Secret. במקביל, השקת מותג בגדי הספורט Panta Rei ועד ההשקה הצפויה של Bath & Body Works. הקמת המרלו”ג החדש שמטרתו לתמוך ולתת מענה לצמיחת החברה, מביאה את הבשורה בהקמת מערך לוגיסטי מהמתקדמים בעולם לתפעול סינרגטי ויעיל”. החברה לנכסי קיסריה צפויה להשלים את תהליך הבנייה בעוד כשנתיים. לפי ההסכם עליו חתמו החברות, דלתא תשכור את המרלו”ג לתקופה של 25 שנים.