שוטרי משטרת חדרה הם שהבחינו בילד המטייל לבדו ללא השגחה בסמוך לשעה 04:30 לפנות בוקר. הם אספו אותו ובמקביל פעלו לאתר את הוריו.
שוטרי תחנת חדרה נדהמו לפנות בוקר לפגוש ילד בן 4 המטייל לבדו בעיר ללא השגחה. במהלך פעילות שגרתית של שוטרי תחנת משטרת חדרה בעיר סמוך לשעה 04:30 הבחינו השוטרים בילד שהולך לבדו באחד הרחובות. מבדיקה עולה, כי הילד בן הארבע, אשר יצא מביתו והחל לטייל בעיר לבדו וללא כל השגחה, איבד את דרכו. הילד, כך מתברר, התעורר, ניגש לדלת הבית ופתח אותה – ואז יצא לרחוב והחל לשוטט. הילד הועבר על ידי השוטרים לתחנת המשטרה בעיר. במקביל, החלו פעולות חקירה דחופות שהביאו לאיתור הוריו בתוך זמן קצר.