בפרדס חנה – כרכור יסיימו את שטיפת פחי האשפה הביתיים וניקיון גני המשחקים ובתי הכנסת עד לערב חג תשרי; בזכות עבודה שוטפת כמות הגרוטאות פחתה משמעותית והפכה לשולית
מועצת פרדס חנה – כרכור נמצאת בימים אלה בשיא היערכותה במסגרת מבצע הניקיון השנתי “תשרי בפתח”. המבצע, שהחל לפני כשבועיים, יימשך עד ערב חג ראש השנה. במסגרת היערכות מוקדמת של אגף שפ”ע, נעשה מיפוי מקדים של צוות האגף במטרה למקד את פעולות הניקיון בצורה מיטבית. זאת, בדגש על טיפול במפגעים מצטברים. בתוך כך, תוגבר מערך פינוי הגזם והגרוטאות ופחי האשפה הביתיים ישטפו כולם ומערך טיאוט הכבישים, הכולל ארבעה רכבי טיאוט ושטיפה, עובד שעות נוספות. בתוך כך מאשרים בפרדס חנה, כי בזכות עבודה שוטפת במהלך כל השנה, כמות הגרוטאות פחתה משמעותית והפכה לשולית. עוד מציינים, הניקיונות בשטחים הציבוריים, גני המשחקים ובתי הכנסת יסתיינו עד לערב ראש השנה.
אהוד קוברסקי, מנהל אגף שפ”ע במועצה, הוסיף כי “שיתוף הפעולה מצד התושבים חשוב לשמירת ניקיון המרחב הציבורי. לכן, יש לשים דגש על הוצאת הגזם והגרוטאות. זאת, אך ורק בהתאם לימי האיסוף המתפרסמים באתר המועצה”.