לכוחות מד”א שהוזעקו אל אתר בנייה בפרדס חנה לא נותר, אלא לקבוע את מותו.
ענף הבנייה ממשיך לגבות קורבנות בנפש. במהלך יום ראשון הוזעקו צוותי מד”א לאתר בנייה באזור פרדס חנה. על-פי הדיווח שהתקבל, פועל נפגע בראשו מחפץ כבד שנפל עליו. חובש רפואת חירום, אהוד אמיתון, הוסיף כי כשהגענו מצאנו, יחד עם הפראמדיקים, גבר בן גג שהוא ללא הכרה. “ביצענו בו בדיקות רפואיות ונאלצנו לקבוע את מותו”.
על-פי הערכות, משאית ועליה מנוף, ככל הנראה, התהפכה. המשאית עצמה נתלתה באוויר בעוד המנוף, או דברים שהיו עליו, נפלו ופגעו בפועל.