האישה שנפצעה באורח קל עד בינוני, הובהלה לבית חולים הלל יפה בחדרה; הרקע לדקירה, ויכוח שפרץ בין השניים.
כתב אישום ובקשה להארכת מעצר עד תום ההליכים הוגשו נגד תושב אור עקיבא. מכתב האישום עולה, כי הנאשם דקר את אשתו מספר פעמים. הרקע: ויכוח שהתגלע ביניהם.
משטרת חדרה פתחה בחקירה בפרשה לפני כשבועיים (20.04) עם עם קבלת דיווח במוקד 100 על אירוע דקירה. חוקרי תחנת חדרה שהגיעו לזירת האירוע בעיר אור עקיבא, עצרו את הבעל – מיד לאחר שהאישה פונתה לבית חולים הלל יפה. על-פי חובשים ופראמדיקים של מד”א, האישה פונתה כשהיא פצועה במצב קל עד בינוני. במהלך הימים שעברו, האריכה משטרת חדרה את מעצרו של החשוד מעת לעת. השבוע, כאמור, הגישה מחלקת התביעות בקשה למעצר עד תום המהלכים במקביל לכתב אישום חמור.