פרקליטות מחוז חיפה הגישה כתב אישום חמור נגד תושב חדרה (42), בו הוא מואשם ברצח ובשני ניסיונות רצח. הנאשם מטופל כעת בבית חולים פסיכיאטרי
פרקליטות מחוז חיפה הגישה, באמצעות עו״ד עינב איטסקו גולד, כתב אישום חמור נגד תושב חדרה שרצח את אביו וערף את ראשו, ובהמשך ניסה לחנוק למוות את אימו. הנאשם התגורר בדירה בבעלות הוריו בחדרה. ההורים, תושבי צרפת, הגיעו בסוף חודש יולי לבקר את בנם בישראל, כפי שנהגו לעשות פעמיים בשנה. פעם אחת בתקופת פסח ופעם שנייה לקראת חגי תשרי.
מגתב האישום עולה, כי הרוצח, שטוען כי שמע קולות הקוראים לו לרצוח את בני משפחתו, החליט לרצוח את הוריו ואת אחיו. בשעה שאמו יצאה לסופרמקט, ניגש הנאשם לאביו. הוא לפת את צווארו וחנק אותו עד שאיבד ההכרה וחדל לזוז. אז נטל סכין מהמטבח וחתך את צווארו של המנוח. בעודו ממתין לחזרתה של האם, ישב הנאשם אכל ושתה. אז גרר את גופת האב למרפסת.
האם, שחזרה לבית והבחינה בכתמי דם גדולים, שאלה את הבן מה קרה. הוא התנפל עליה מאחור, לפת בצווארה וחנק אותה. האם התנגדה וזעקה לעזרה. שכנה ששמעה את זעקותיה, והבחינה מבעד לדלת הדירה בנאשם גוהר מעל האם וחונק אותה, הזעיקה את המשטרה.
המאבק בין האם לבן נמשך. למזלה של האישה הגיעו שוטרים תוך דקות בודדות. השוטרים ראו כיצד הבן גוהר על האם, ביד אחת מחזיק סכין בניסיון לחתוך את צווארה. הם הצליחו להשתלט עליו ולעצור אותו. לא לפני שנאלצו להשתמש באקח טייזר.
גם במחלקה הפסיכיאטרית בה אושפז לצורך הסתכלות, הוא כמעט הרג אדם. למרות שידיו היו אזוקות, הצליח הנאשם לגשת למאושפז שעבר לידו. את ידיו האזוקות לפת סביב צוואר הקורבן והחל לחנוק אותו. שוטר שהיה במחלקה הצליח להפריד בין השניים ולהשתלט על הנאשם.