• צוות מרפאת שיניים דר עלאא סלטי

ארועי תרבות ופנאי-הצגות, סטנדאפ, מוזיקה ועוד

אירועי תרבות פברואר 2024-הכל במקום אחד הופעות מוזיקה, סטנד אפ, הצגות ועוד

אירועי תרבות פברואר 2024-הכל במקום אחד הופעות מוזיקה, סטנד אפ, הצגות ועוד

ריכזנו עבורכם מגוון רחב של אירועי תרבות הקיימים באזור לחודשיים הקרובים. הופעות מוזיקה, סטנד אפ, הצגות ילדים ומבוגרים, תערוכות ועוד…

שאולי – אסי כהן מופע בידור

מופע סטנדאפ קורע מצחוק של הדמות האהובה מהתוכניות ‘ארץ נהדרת’ ו’הפרלמנט’.
יום חמישי, 1.2.24, בשעה 21:00. היכל התרבות מנשה, גן שמואל 04-6177311

שולם לעולם- הצגת ילדים

הצגה מוסיקלית, מלאת הומור וקסם משיריו האהובים של עוזי חיטמן. יהלי הוא ילד שאוהב להמציא המצאות, הראש שלו מלא רעיונות, אך אין לו חברים. כשיהלי מגיע להתארח בקיבוץ אצל הדוד שלו, אליהו, הוא פוגש את איילת ומתיידד איתה, לצערו הוא מגלה שהם אינם יכולים לשחק יחד בגלל ריב גדול השרוי בן הדוד אליהו לרותי, דודתה של איילת. יהלי ואיילת מחליטים להמציא המצאה משוכללת במיוחד, שתשכין שלום בחם הדודים שלהם.
יום שני, 5.2.24, בשעה 17:30. מרכז אומנויות הבמה פרדס חנה 04-6271420

שירי מחזות הזמר הגדולים- מופע זמר בטעם של פעם

עם חני נחמיאס,עירית ענבי ומוטי זרגרי
יום שני, 5.2.24, בשעה 20:30. אולם רנה שני, חדרה, 04-6210661/2

שירה איסקוב-לבחור בחיים- הרצאה

איסקוב, דמות ישראלית שנחקקה לכולנו בלב לאחר ששרדה ניסיון רצח של בעלה לנגד עיניו של בנם הצעיר. שירה מגיעה לספר את סיפורה, את השיקום הארוך שעברה ועדיין עוברת, בלי בושה ובלי להסתיר דבר – כי אין במה להתבייש, רק להתגאות. שירה נחשבת לגיבורה. היא מהווה סמל לעוצמה נשית ומנהיגות בכך שהיא מובילה שיח פתוח וכנה על אלימות נגד נשים.
יום רביעי, 7.2.24, בשעה 20:30. מרכז אומנויות הבמה פרדס חנה 04-6271420

טרופותי- הצגת ילדים-תאטרון אורנה פורת

גילאים 3-7
עכבר מתהלך לו ביער ומחפש אגוז לאכול. בדרך הוא פוגש, בזה אחר זה, שועל, ינשוף, ונחש המבקשים לטרוף אותו, אך העכבר מלא התושייה מזהיר אותם שתיכף יגיע למקום חבר שלו, טרופותי, שהוא מפלצת גדולה ורעבה. החיות נבהלות ומניחות לעכבר לנפשו. העכבר ממשיך בדרכו, ולתדהמתו הוא נתקל לפתע ביציר דמיונו הרעב…בטרופותי עצמו! מה יעשה העכבר? האם ייטרף? האם ינצל? זהו סיפור על התמודדות עם פחד, ועל גילויים של תושייה, אומץ ונועזות יוצאי דופן המסתתרים בכל אחד מאיתנו.
יום רביעי, 7.2.24, בשעה 17:30. אולם רנה שני, חדרה, 04-6210661/2

המדריך למטייל בוורשה- הצגה מבית התיאטרון העברי

קומדיה. מרגה ויסברג ובנה הצייר הכושל יוסף מגיעים לוורשה כדי לתבוע בעלות על בניין גדול בלב העיר.בניין שהיה עד מלחמת העולם בבעלות משפחתה של מרגה. בין מרגה ויוסף מתנהלת מלחמה רבת שנים, שתחילתה בימי הילדות המוקדמים של הבן והמשכה במאבקים אין-ספור בנושאי: נישואים, גירושים, אמנות, גידול ילדים, כסף, היסטוריה כללית, היסטוריה יהודית וההיסטוריה של המשפחה.בעוד מרגה מגלה מחדש את וורשה מתוודע יוסף במלון אל בינה, רווקה ישראלית שהגיעה לוורשה כדי להשלים את מפעל חייו של אביה המנוח – תיעוד הקהילות היהודיות בפולין במאתיים השנים האחרונות המפגש הרומנטי המסוכסך בין יוסף ובינה, ההתאהבות המחודשת, המסוכסכת, של מרגה בוורשה, מביאים את מלחמת האם והבן אל קרב ההכרעה.
יום חמישי, 8.2.24, בשעה 20:30. מרכז אומנויות הבמה פרדס חנה 04-6271420

אני פה בגלל אשתי- הצגה

הצגת הבידור המצליחה ביותר בכל הזמנים שבה לבמות בגרסה חדשה ומעודכנת.זהו סיפורם של שלושה זוגות ישראליים טיפוסיים המגיעים לקליניקה של דוקטור “הפי מריג'” – מומחה לטיפול קבוצתי לא כל כך קונבנציונאלי. נשואים? יש בעיות? מרגישים שאין אוויר? רוצים להתגרש?
לפני שאתם עושים איזה צעד לא אחראי – בואו גם אתם ליהנות מהקומדיה המטורפת והמצחיקה עד דמעות, אם אני פה בגלל אשתי אז כנראה שגם אתם…
יום שבת, 10.2.24, בשעה 21:00. היכל התרבות מנשה, גן שמואל 04-6177311

ערן זרחוביץ- סטנדאפ

מהקומיקאים האהובים ביותר בישראל ״ארץ נהדרת״, ״הפרלמנט״, ״טייכר וזרחוביץ׳״, יוצא לראשונה במופע סטנד אפ חדש, מצחיק ושנון. כתיבה: ערן זרחוביץ׳, אסף שלמון. מופע לבני 18.
יום שבת, 10.2.24, בשעה 21:00. מרכז אומנויות הבמה פרדס חנה 04-6271420

אברהם טל- הופעת מוזיקה

אברהם טל, מהיוצרים הבולטים והייחודיים המובילים את צמרת האמנים בישראל, החל את הקריירה המוזיקלית שלו לפני למעלה מ- 20 שנה כחבר להקת שוטי הנבואה. חידוש מופלא של אברהם לשירה של דורית ראובני “אדם צובר זיכרונות” סלל את דרכו של אברהם ללב הקונצנזוס הישראלי תוך שהוא זוכה לחיבוק גדול של הקהל ותחנות הרדיו.
יום רביעי, 14.2.24, בשעה 21:00. היכל התרבות מנשה, גן שמואל 04-6177311

תיסלם – כאן זה בית- הופעת מוזיקה

במוצאי שבת, ה-7 באוקטובר התעתדה תיסלם לנגן שיר יחיד בבמה המרכזית של המחאה בקפלן. השיר הוא ״פרצופה של המדינה״, ממנו לקוחה הכותרת של סיבוב החורף אליו נצא בתחילת 2024.
ההתרחשויות המפלצתיות והטרגיות של בוקר ה-7 באוקטובר טרפו את כל התכניות שלנו ומאותה שבת הבנו שהיעוד שלנו הוא בהופעות התנדבות למפונים מהעוטף, לחיילים ולכל מי שנעקר מביתו בעיקבות המלחמה. המלחמה עדיין בעיצומה וכמו כולם גם אנחנו עצובים, מבולבלים וכועסים אבל אנחנו רוצים לנגן, לשמח ולנחם ככל יכולתינו, יהיה אשר יהיה.
יום חמישי, 15.2.24, בשעה 21:00. היכל התרבות מנשה, גן שמואל 04-6177311

ילדי בית העץ- הצגת ילדים

דרמה מוסיקלית מרגשת על-פי ספרו של רן כהן אהרונוב. אבא של ערן בנה את בית העץ עוד כשהיה בגן חובה ומאז זה הבית שלו ושל חבריו. מעבר לגבעה הולכת ונבנית השכונה החדשה, ובקרוב יסללו אליה כביש. לשם כך עומדים לכרות את חורשת האלונים ואיתה גם את עץ האלון של ילדי בית העץ. הצטרפו למאבקה של החבורה להצלת החורשה ובית העץ!
יום שני, 19.2.24, בשעה 18:00. מרכז אומנויות הבמה פרדס חנה 04-6271420

אדיר מילר- מופע בידור

מופע סטנד אפ נטו, שנון ומצחיק, אדיר מביא לבמה איכויות של וירטואוז אמיתי, מאלתר ומחונן!
יום שלישי, 20.2.24, בשעה 20:30. היכל התרבות מנשה, גן שמואל 04-6177311

קרן אן – אבישי כהן | דואט- הופעת מוזיקה

לשני המוסיקאים – קרן אן ואבישי כהן ישנה טביעת אצבע יצירתית ייחודית שחוצה שפות וסגנונות, שניהם מנהלים קריירות חובקות עולם ושניהם עושים זאת בהצלחה מרובה כבר עשורים. הדרכים של קרן אן ואבישי כהן הצטלבו והשתלבו אינספור פעמים בארץ ובעולם וכעת הם מגיעים לפסטיבל הג’אז בים האדום למופע דואט אינטימי שמבקר בכל אותן תחנות שבדרך. לכל אחד מהם ישנה זיקה ליצירה הישראלית כמו גם לעולמות הג’אז, הרוק ולמוסיקה קלאסית. יחד ובנפרד הם זכו לאהבת הקהל ולפרסים והוקרות מצד המבקרים והתקשורת העולמית.
יום חמישי, 22.2.24, בשעה 21:30. אלמא-מרכז אומנויות, זכרון יעקב.9080*

אהוד בנאי- הופעת מוזיקה

סנונית ראשונה של חיים ושמחה ברוח פולק אוריינטלי. אחרי הופעות רבות ברחבי הארץ, מפסגת לבנון עד סיני, בהן אהוד והלהקה הביאו וקיבלו חיזוק ונחמה, חוזרים להופיע מתוך שיר געגועים לבמה, לנגינה ולכם הקהל עם שירים שהם חלק מפס הקול של חיינו בכל התקופות והמצבים: אל תפחד, היום, דוד ושאול, פלורנטין, זמנך עבר, עבודה שחורה, כולם יודעים, בלוז כנעני, ועוד
יום חמישי, 22.2.24, בשעה 21:00. היכל התרבות מנשה, גן שמואל 04-6177311

מה קרה לעולם- הצגה תאטרון הקאמרי

רזיה, מושבניקית בת 70, שכל חלומה הוא עוד נכד או שניים, יוצאת להצלת חיי הנישואים של בנה, אחרי שזה עזב את הבית בעקבות ריב קשה עם אשתו. היא גוררת איתה את בעלה, יצחקל’ה, למסע מוטרף של שני מושבניקים תמימים בעיר הגדולה. היא לא בריאה במיוחד ולא צעירה במיוחד, אך הדאגה האימהית מעניקה לה כוחות שלא ידעה שקיימים בה.הקומדיה החדשה שכתב גור קורן מעלה על מסלול ההתנגשות אישה שבסך הכל רוצה לראות את המשפחה שלה מאושרת, ומולה – בני דור ה-X, ה-Yואפילו ה-Z, שהדבר האחרון שהם רוצים הוא שאמא תפתור עבורם את הבעיות.
יום רביעי-חמישי, 21-22.2.24, בשעה 20:30. יום שבת 24.2.24 בשעה 21:00. מרכז אומנויות הבמה פרדס חנה 04-6271420

מבצע סבתא- הצגה

קומדיה ישראלית חדשה. סבתא חיה, מסרה נשמתה לבורא בשיבה טובה בבית אבות בנתניה. שלושת נכדיה של סבתא חיה: אלון, (קרמבו) סגן אלוף בצה”ל הנמצא בעיצומו של תרגיל צבאי , בני, מתקין כבלים בעל ידי זהב ועידן, מדריך בפנימייה נקראים לבוא ולארגן לסבתא חיה את מנוחה נכונה. הנכדים מתארגנים למבצע, מבצע שמן-הסתם מחולק לשלושה חלקים.כל מה שיכול להשתבש בדרכה האחרונה של סבתא משתבש, בקומדייה בימתית מופרעת עד כאב בטן מתגלגל.
דרור שאול ורמי הויברגר כתבו על פי סרטו דרור שאול ורמי הויברגר -חוזר לתפקיד קרמבו .
יום שבת, 24.2.24, בשעה 21:00. היכל התרבות מנשה, גן שמואל 04-6177311

גברת רביע -טיפול זוגי-סטנדאפ

גברת רביע פותרת לכם את כל בעיות הזוגיות ב5:55 דקות. אתם עולים לבמה עם בעיה, גברת רביע נותנת לכם את הפתרון. המופע כולו מאולתר ומבוסס על זוגות שעולים מהקהל, אין שתולים! בואו מוכנים להתגלגל ביחד מצחוק ובכי מהתופעה האנושית הזאת שנקראת זוגיות. המופע מתאים לכולם, לא רק לזוגות.
יום שני, 26.2.24, בשעה 21:00. מרכז אומנויות הבמה פרדס חנה 04-6271420

האבות והאמהות-הצגה

3500 שנה אחרי שנקברו במערת המכפלה, מתעוררים שלושת האבות ושלוש האמהות, מתחשבנים זה עם זה על הורות וזוגיות, עקדה וברית מילה, אמונה ותולדות, בלי לדעת מה קורה מעליהם בהווה, עד שהם נתקלים במציאות.
מחזה נוקב ומשעשע, מעורר ומערער, מאת מאיר שלו.
יום שלישי, 27.2.24, בשעה 20:30. היכל התרבות מנשה, גן שמואל 04-6177311

קובי מימון-סטנדאפ

לאחר ששבר את שיא גינס העולמי במופע הסטנד אפ הארוך ביותר. היוצר, השחקן והסטנדאפיסט, קובי מימון מגיע אליכם למופע עשיר בזויות מפתיעות והומור משובח, שיכנס לכם לראש ויגרום לכם לצחוק מהבטן. זה הזמן להישען לאחור ולהכין את הלסתות.
יום חמישי, 29.2.24, בשעה 21:00. מרכז אומנויות הבמה פרדס חנה 04-6271420

יהודה פוליקר- הופעת מוזיקה

יהודה פוליקר, מגדולי האומנים בישראל, במופע להיטים משובח, המשלב בין גיטרות ובוזוקי, מקצבים יווניים- ים תיכוניים ולהיטי רוק. במופע מבצע פוליקר את להיטיו הגדולים מכל הרפרטואר העצום שלו, החל מ”בנזין” דרך “עיניים שלי”, כל אלבומי הסולו וקלאסיקות מהמוסיקה היוונית.
יום חמישי, 29.2.24, בשעה 21:00. היכל התרבות מנשה, גן שמואל 04-6177311

לכתבות תרבות ופנאי נוספות לחצו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו את הפוסט!

עוד כותרות

ספורט

נדלן

רכילות

תרבות ופנאי

מנעול על מערכת סייבר

מתקפת סייבר מדומה

מבוא למבדקי חדירה במערך הסייבר – penetration test בעולם בו איומים דיגיטליים מתפתחים כל

עסקים

לייף סטייל

בריאות

חוק ומשפט

אוכל

שופ דיל

מאמרים נוספים

קומפרסור לרכב

קומפרסור לרכב

המדריך לרכישת קומפרסור לרכב להשגת כוח לצמיגים ושליטה ברכב אם אתם מחפשים ציוד ואביזרים

מסדרון שטוף -תשלום לועד בית

תשלום ועד בית

איך אפשר לייעל את התהליך של גביית ועד בית אין ספק כי אחד מהתפקידים

נהיגה בחורף

זהירות! נהיגה בחורף

ראות מוגבלת, כבישים רטובים וחלקים ורוחות חזקות – הם רק חלק מהסכנות הנלוות לנהיגה

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

מהו חימום תת רצפתי, מהן היתרונות ולמי זה מתאים החורף הישראלי אולי לא קר

גולף-איתי כהן

איתי כהן דור 3

הוא מסומן כדבר הגדול הבא בענף הגולף, הוא דור שלישי לשחקני גולף שצמחו באור

מבריטניה ישירות לישראל

רילוקיישן לישראל מבריטניה: חברת לוגיסטיקה הופכת את התהליך לקל ופשוט למרות שהשהות באנגליה במשך

מראש שיש חוזר ובענק

חברת אלוני משיקה את הטרנד בעולם העיצוב: אריחי גרניט פורצלן ענקיים במראה שיש בהשראת

מסיבה במועדון

מסיבת סמים ואלכוהול

המשטרה חשפה הלילה מסיבה רווית אלכוהול וסמים שאורגנה בשטח מפעל באזור התעשיה בבנימינה ורשמה

ניידות משטרה במחסום

מבצעי אכיפה בפרדס חנה

כחלק ממאמצי התפשטות הקורונה נמשכים מבצעי האכיפה כנגד הפרת תקנות הקורונה במרחב הציבורי, בימים

תמונה של חטיף משולשים

משולשים בשלושה טעמים

המותג Free  משיק לראשונה: חטיפים מלוחים מרכיבים טבעיים בלבד לנשנוש באריזות אישיות: “מושלשים” “מושלשים”

שריפה ביער

שבוע של גל שריפות

סיכום אירועי השריפות , תחנת כיבוי חדרה משעות הבוקר לוחמי האש של תחנת חדרה

ילד עם מסיכת קורונה וכפפות מביט מהחלון

חרדה ושמה קורונה

“הגל השני” של הקורונה חידד את העובדה כי הנגיף יישאר אתנו ככל הנראה, לעוד

הופכים חזון למציאות

הופכים חזון למציאות

ראש המועצה הגר פרי יגור : “הופכים חזון למציאות! מליאת המועצה דנה ואישרה נושאים

שתפו ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן