האות יוענק לרחמים צלאח בערב יום העצמאות, בטקס רב רושם מול אלפי תושבים.
רחמים צלאח, מנכ”ל העירייה לשעבר, הגיע ביום שלישי ללשכת מ”מ ראש עיריית אור עקיבא אלי אנקונינה, והתבשר ברגשי כבוד על ההחלטה שהתקבלה בדעת כל חברי המועצה: להעניק לו בערב יום העצמאות את אות יקיר העיר אור עקיבא.
רחמים צלאח החל את שירותו ברשות המקומית בשנת 1987 כמזכיר המועצה. בהמשך, עם התפתחותה של אור עקיבא והפיכתה לעיר ואם בישראל, מונה למנכ”ל העירייה. רחמים כיהן תחת שלושה ראשי ערים ושבע קדנציות מועצה.
את הבשורה קיבל רחמים בהתרגשות רבה, את התואר והתעודה יקבל רחמים בערב יום העצמאות ה-74 – במסגרת טקס פתיחת חגיגות בבמה המרכזית.
אות יקיר העיר יוענק לצלאח על 35 שנות שירות בעירייה למען הציבור באור עקיבא, על עשייה מתמדת ומתמשכת לטובת העיר. על היותו אוזן קשבת וכתובת לכל תושב 24 שעות ביממה. על סבלנותו הרבה לכל פניה. על מילוי התפקיד בדרכי נועם ומתוך יראת כבוד לכל אדם. על שדלתו וליבו היו פתוחים בפני כל אדם. על המסירות הרבה למען העיר ותושביה. על כל אלה ועוד, הוקרה וברכה.