תושב בנימינה נעצר בחשד למעורבות בניסיון לרצח שאירע באור עקיבא במהלך החודש שעבר; זהו העצור השלישי בפרשה
שוטרי היחידה ללוחמה בפשיעה, במרחב מנשה, עצרו אתמול (רביעי) חשוד נוסף בפרשת ניסיון הרצח שאירע בחודש שעבר באור עקיבא. החשוד, תושב בנימינה בן 31 יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בחדרה.
כזכור בחודש שעבר נורה גבר באור עקיבא ונפצע באורח קשה. הפצוע פונה לטיפול רפואי במרכז הרפואי “הלל יפה” בחדרה.
חקירה מאומצת שנוהלה ביחידה ללוחמה בפשיעה, במרחב מנשה, הביאה בשבועיים האחרונים למעצרם של שני חשודים בירי ובמעורבות בירי ואתמול, כאמור, נעצר חשוד נוסף בירי באירוע. בכך מגיע מניין העצורים באירוע זה לשלושה.
נמסר, כי היום (חמישי) יתקיים דיון בעניינו בבימ”ש חדרה בבקשה להאריך את מעצרו.
*תמונת אילוסטרציה. צילום שאטרסטוק