הלווייתה של שרה גובס ז”ל תתקיים היום (שני) בשעה 15:00 בבית העלמין החדש – חדרה
מאות מתושבי חדרה צפויים ללוות את שרה גובס ז”ל בדרכה האחרונה. שרה, אשר כיהנה כחברת מועצת העיר חדרה במהלך ארבע קדנציות ואף שימשה כסגנית ראש עיר בתואר, נחשבת עד היום כאחת הנשים המשפיעות בהיבט הארצי על איכות חייהם של נכים בכלל ונכי צה”ל בפרט.
שרה נולדה בעיר חדרה בשנת 1948. כל חייה ספגה ערכים של נתינה, עזרה לזולת ואהבת הארץ. את הערכים האלה הפכה למעשים, כשהחלה להתנדב ולסייע באין-ספור מקומות. בזכות פעילותה הרבה לקידום מעמד הנכים והשוואת זכויותיהם, זכתה שרה בתואר אשת מופת מטעם ארגון נכי צה”ל מחוז חיפה והצפון. זרה אף זכתה לאות ההוקרה העירוני: יקירת העיר חדרה.
במשך עשרות שנים סייעה בכל התחומים לנכים. היא נמנית על מובילי מבצע הנגישות וההנגשה לנכים ברחבי העיר. במסגרת תפקידיה הציבוריים שימשה גובס כיו”ר נעמת מרחב שומרון ועל שמה רשומה הקמת מועצת הנשים בחדרה שאת המודל שפיתחה העתיקו ושכפלו לערים רבות בישראל.
גובס נבחרה בעבר כחברת מועצת העיר וכיהנה בתפקידים אלה ארבע קדנציות – כאשר בחלקן אף שימשה כסגנית ראש עיר בתואר.
הלווייתה תתקיים היום (שני) בשעה 15:00 בבית העלמין החדש – חדרה. יהי זכרה ברוך