ממועצת בנימינה – גבעת עדה נמסר, כי הרישום יתקיים במהלך השבועות הקרובים. הכניסה למוסדות החינוך לצורך התרשמות ההורים מותנית בהצגת תו ירוק או בדיקת אנטיגן בתוקף.
מועצת בנימינה – גבעת עדה פתחה, רשמית, את הרישום לגני הילדים וכיתות א’. הרישום יתבצע במהלך שלושת השבועות הקרובים. במקביל לרישום, נקבעו ימי התרשמות להורים וילדיהם בבתי הספר במושבה. זאת, כדי להכיר ולהתרשם מהצוות ומהעשייה החינוכית. הביקור בבתי הספר, כך על-פי המועצה, הינה בכפוף להצגת תו ירוק בכניסה למוסדות החינוך, ולחילופין בהצגת בדיקת אנטיגן בתוקף.
עד כה התקיים יום פתוח בבית ספר הנדיב. בית ספר בראשית יקיים יום פתוח ביום שני (10.01) בשעה 20:00. בית ספר אמירים ביום שלישי (11.01) בשעה 17:00, ואילו בי”ס גבע ביום רביעי (12.01) בשעה 20:00. אשכולות יקיים יום פתוח בשישי (14.01) בשעה 10:45.
ממועצת בנימינה – גבעת עדה הוסיפו, כי ביום שלישי (11.01) בשעה 20:00, יתקיים מפגש היכרות עם הורי כלל גני הילדים. הודעה על-כך תופץ באמצעות גננות גני הילדים.