ראש המועצה, הגר פרי יגור: “אנחנו מצמצמים פערי תשתיות של שנים לרווחת התושבים שלנו. פרויקט רחוב הדרור מצטרף להסדרת רחובות סיני-מוריה- נבו (סובב חקלאי)”.
פרויקט הסדרת רחוב הדרור במרכז המושבה, בין כיכר תבורי – לשלום ציון, נמצא בימים אלה בעיצומו. הרחוב לא טופל שנים רבות וסבל מהזנחה בתשתיות, העדר מדרכות ועוד. עתה, בהשקעה של מיליוני שקלים, יטופל הרחוב. מהמועצה המקומית מסרו, כי השיפוץ יכלול, בין השאר, תשתיות תת קרקעיות. במסגרת זו יוסדר קו מים חדש, מערכת ביוב וניקוז. בהיסט התת קרקעי יוקמו תשתיות אינטרנט. בהיבט תשתיות עיליות יוסדרו החניות והמדרכות לטובת הולכי רגל. עמודי התאורה יוחלפו. כמו כן, מעגל תנועה חדש יוקם וייסלל במפגש הרחובות הדרור – הדרים. בשלב אחרון ייסלל כביש אספלט לאורך ציר הרחוב.
בתוך כך, ראש המועצה הגר פרי יגור וסגן ראש המועצה ומחזיק תיק התשתיות אפרים מעודה הגיעו השבוע לעקוב אחר התקדמות העבודות בשטח. בסיום הפרויקט, תחל המועצה בשיקום גן הוורדים הסמוך. פרויקט זה ילווה על-ידי אגרונום המועצה – לצד צוות אגפי ההנדסה ושפ”ע.
לצד הסדרת רחוב הדרור, המועצה נמצאת בימים אלה בשיא העבודות להסדרת רחובות סיני- מוריה- נבו (סובב חקלאי). מדובר ברחובות שלא טופלו על-ידי הרשות מזה מעלה מ- 60 שנה. בחודשים הקרובים תיכנס המועצה לעבודות הסדרת טיילת לאורך דרך הנדיב, מרחוב מוריה ועד למתחם אגד הישן ובהמשך עד לכניסה הצפונית של הישוב בסמוך למתחם ביג. מדובר בפרויקט שימשך על פני מספר חודשים ובהשקעה של מיליוני שקלים.