• צוות מרפאת שיניים דר עלאא סלטי
  • מטבחי יוקרה
  • מיטות וספות למכירה של רשת בננה שופ

סגר חגי תשרי

הקמת צוות ייעודי לניתוח הנתונים המועצתיים # הקמת שמרטפייה לצוות ההוראה של החינוך המיוחד # מוקדי סיוע לתושבים # הגברת אכיפה ומתן דו"חות # קהילה ופנאי ועוד.

הקמת צוות ייעודי לניתוח הנתונים המועצתיים # הקמת שמרטפייה לצוות ההוראה של החינוך המיוחד # מוקדי סיוע לתושבים # הגברת אכיפה ומתן דו”חות # קהילה ופנאי ועוד.

המועצה המקומית פרדס חנה כרכור נערכה מבעוד מועד להידוק הסגר. בתוך כך, בהנחיית ראש המועצה, הגר פרי יגור הוקם צוות ייעודי שאמון על ניתוח הנתונים המועצתיים שתפקידו בין השאר להביא למיקוד הפעילות בהתאם לאזורי התחלואה במושבה. נכון לאמצע השבוע נרשמת עלייה משמעותית במספר המאומתים. 235 מאומתים ו- 712 מבודדים. פרדס חנה כרכור כמו מרבית הרשויות במדינה ישראל נמצאת בשבועיים האחרונים נמצאת במגמת עליה בתחלואה. בתוך כך וכחלק ממתווה סגר חגי תשרי, אגף החינוך במועצה ממשיך להפעיל את מערך החינוך המיוחד ובנוסף הוקם עבור צוותי ההוראה של החינוך המיוחד שמרטפייה לילדיי הצוותים.

שמרטפייה לצוותי ההוראה של החינוך המיוחד: המועצה סיימה את היערכותה לפתיחת שמרטפייה לילדים של צוותי החינוך המיוחד של גני החינוך המיוחד ובית הספר לחינוך מיוחד. השמרטפייה תיפתח בגן תילתן בפרדס חנה. לתאום ומידע נוסף יש לפנות לסגי, מנהלת מחלקת החינוך המיוחד 053-7375062 *עבור צוותי ההוראה של החינוך המיוחד בבתי הספר יינתן מענה בית ספרי, יש להיות בקשר עם מנהל/ת ביה”ס.

מוקדי סיוע: גם במהלך כיפור וחגי תשרי המועצה מעמידה לרווחת התושבים את מוקדי הסיוע בתחומי התנדבות וקהילה (טל’: 04-8209727), מוקד שירות פסיכולוגי חינוכי (טל’: 054-4767426), מוקד חינוכי להורים ותלמידים (ווטצאפ: “053-3662236 ) ומוקד רשותי 106 הזמין 24/7. שאר המוקדים יהיו זמינים בימים א’-ה’ ובין השעות 08:00-16:00.

הגברת אכיפה: החל מראש השנה ותחילת הסגר ניתן דגש של השיטור העירוני על אכיפת מגבלות הקורונה, לרבות עסקים שנמצא כי חרגו מההנחיות ובכך היוו סכנה להדבקה של האוכלוסייה. בנוסף הפיקוח העירוני והסייר שפועל בשעות הלילה הונחו לתגבר נוכחות במרכזי המסחר, הפארקים הציבוריים, בתי כנסת ומוקדי התקהלות ולוודא כי תושבי המושבה שומרים על ההנחיות. במהלך השבוע האחרון ניתנו עשרות דו”חות ע”י המשטרה, על אי עטית מסכה במרחב הציבורי.

רווחה וקהילה: אגף רווחה וקהילה יוצר קשר עם כלל המאומתים ומצוי איתם בקשר על מנת לבדוק אם הם זקוקים לסיוע וממלאים אחר הוראות הבידוד וכחלק מעצירת שרשרת ההדבקה ביישוב. במקביל המדור לאזרחים וותיקים מצוי בקשר רציף עם אוכלוסיית הוותיקים מגיל 65 ומעלה ונערך לסייע ככל שניתן. רגע לפני הסגר ועם תחילת חגי תשרי האגף לשירותים חברתיים קהילתיים חילק סלי מזון ותלושים למשפחות נזקקות במושבה.

פנאי: בתחום הקהילה, המועצה שמה דגש על שידורי לייב, מדף הפייסבוק של הפרדס המרכז לצעירים. “סגר עם ספר”- ספריות פרדס חנה כרכור הרחיבו את שירות הספרים הדיגיטליים בחינם. כזכור בסגר הראשון יצאו עם עם שירות חדש לתושבי המושבה, השאלת ספרי קריאה דיגיטליים וספרים מוקלטים להאזנה ללא עלות. תושבים המעוניינים להצטרף לשירות מוזמנים להצטרף דרך אתר הספריות.

שירותים מקוונים, מידע לציבור ופעילות המועצה: באתר המועצה מרוכזים תחת באנר “עדכוני בנוגע לנגיף הקורונה” מגוון ההנחיות, השירותים החיוניים ועדכוני המועצה הקשורים להתמודדות עם נגיף הקורונה. במועצה מציינים כי בימים אלו, עם השינויים בהנחיות במהלך הסגר, חשוב להיות מעודכנים וליישמם, למען שמירת בריאות הפרט והכלל כאחד. צוותי המועצה עברו למתכונת חירום וערוכים להמשיך ולהעניק לתושבי המושבה את השירות המיטבי, כלל שירותי המועצה ניתנים בצורה מקוונת ונגישה באתר המועצה. המועצה המקומית פונה לתושבי המושבה להישמע להנחיות משרד הבריאות ולהקפיד על הנחיות הסגר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו את הפוסט!

עוד כותרות

ספורט

נדלן

רכילות

תרבות ופנאי

עסקים

לייף סטייל

מדוזה על חוף הים

מכת מדוזות בחופי הארץ

ב”הלל יפה” מזהירים: עלייה במספר הפניות למיון בשל צריבת מדוזות עונת הרחצה כבר נפתחה

בריאות

חוק ומשפט

אוכל

שופ דיל

דפנה צור

מאמרים נוספים

קומפרסור לרכב

קומפרסור לרכב

המדריך לרכישת קומפרסור לרכב להשגת כוח לצמיגים ושליטה ברכב אם אתם מחפשים ציוד ואביזרים

מסדרון שטוף -תשלום לועד בית

תשלום ועד בית

איך אפשר לייעל את התהליך של גביית ועד בית אין ספק כי אחד מהתפקידים

נהיגה בחורף

זהירות! נהיגה בחורף

ראות מוגבלת, כבישים רטובים וחלקים ורוחות חזקות – הם רק חלק מהסכנות הנלוות לנהיגה

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

מהו חימום תת רצפתי, מהן היתרונות ולמי זה מתאים החורף הישראלי אולי לא קר

גולף-איתי כהן

איתי כהן דור 3

הוא מסומן כדבר הגדול הבא בענף הגולף, הוא דור שלישי לשחקני גולף שצמחו באור

מבריטניה ישירות לישראל

רילוקיישן לישראל מבריטניה: חברת לוגיסטיקה הופכת את התהליך לקל ופשוט למרות שהשהות באנגליה במשך

מראש שיש חוזר ובענק

חברת אלוני משיקה את הטרנד בעולם העיצוב: אריחי גרניט פורצלן ענקיים במראה שיש בהשראת

מסיבה במועדון

מסיבת סמים ואלכוהול

המשטרה חשפה הלילה מסיבה רווית אלכוהול וסמים שאורגנה בשטח מפעל באזור התעשיה בבנימינה ורשמה

ניידות משטרה במחסום

מבצעי אכיפה בפרדס חנה

כחלק ממאמצי התפשטות הקורונה נמשכים מבצעי האכיפה כנגד הפרת תקנות הקורונה במרחב הציבורי, בימים

תמונה של חטיף משולשים

משולשים בשלושה טעמים

המותג Free  משיק לראשונה: חטיפים מלוחים מרכיבים טבעיים בלבד לנשנוש באריזות אישיות: “מושלשים” “מושלשים”

שריפה ביער

שבוע של גל שריפות

סיכום אירועי השריפות , תחנת כיבוי חדרה משעות הבוקר לוחמי האש של תחנת חדרה

ילד עם מסיכת קורונה וכפפות מביט מהחלון

חרדה ושמה קורונה

“הגל השני” של הקורונה חידד את העובדה כי הנגיף יישאר אתנו ככל הנראה, לעוד

הופכים חזון למציאות

הופכים חזון למציאות

ראש המועצה הגר פרי יגור : “הופכים חזון למציאות! מליאת המועצה דנה ואישרה נושאים

שתפו ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן