שימוש במשקפי מציאות מדומה בחדר מיון ילדים במרכז הרפואי הלל יפה, הוביל להפחתת מפלס החרדה בקרב ילדים ונוער. כעת שוקלים להרחיב השימוש לעוד מחלקות.
בחדר מיון ילדים של המרכז הרפואי הלל יפה החלו להשתמש לאחרונה במשקפי מציאות מדומה על מנת להפיג את החששות והפחדים של הילדים המגיעים לקבלת טיפול רפואי. ד”ר עדי קליין, מנהלת אגף ילדים: “המשקפיים האלה מסיחים את דעתם של הילדים כך שגם לאחר הבדיקה/הטיפול הם לא מאמינים שזה נגמר”
במרכז הרפואי הלל יפה החלו להשתמש לאחרונה במשקפי מציאות מדומה לילדים המגיעים לקבלת טיפול בחדר המיון. משקפים אלה גורמים להסחת הדעת של הילדים מהפרוצדורה הרפואית ומרגיעים את תחושות הפחד והחרדה שלהם.
ד”ר עדי קליין, מנהלת אגף ילדים במרכז הרפואי הלל יפה, הרחיב בנושא לעיתון העיר News. “לא מעט ילדים המגיעים לחדר המיון חוששים ומפחדים מהטיפול/הבדיקה. אמצעי זה מאפשר לנו להסיח את דעתם ולטפל בהם בצורה מהירה ויעילה יותר, ללא התנגדות מצדם, בין היתר בזמן לקיחת בדיקות דם, תפירות של חתכים, קיבוע שברים, ולרוב הילדים מופתעים מהעובדה שהפרוצדורה נגמרה מבלי ששמו לב בכלל”.