ביומו הראשון של מוקד החיסונים החדש של קופת חולים כללית הממוקם בחדרה, חוסנו למעלה מ-400 מטופלים – נערים ובני 60 ומעלה
מחוז שרון שומרון כל כללית פתח רשמית, ביום ראשון בצהריים, מתחם חיסונים חדש במרכז הקניות “מול החוף village. למתחם מגיעים בני ה 60 ומעלה לחיסון במנה שלישית וניתן גם לחסן שם ילדים בני 12 ועד 16 שעוד לא התחסנו. במוקד החדש שנפתח התחסנו ביום הראשון מעל 400 מטופלי הקופה. בהם, בני 12 ועד 16 וכן בני 60 שהגיעו לקבלת זריקת דחף (זריקה שלישית).
ד”ר ארז ליבל, מנהל מחוז שרון שומרון של כללית, מסר למערכת העיר News, כי “אתמול פתחנו את המתחם. זהו גם השבוע השני לחיסונים במנה שלישית לבני ה 60 פלוס. קיימת היענות מרשימה לצד בני הנוער שגם הם מגיעים להתחסן. אנו עושים את כל המאמצים הנדרשים, על מנת לתת מענה מהיר לכולם. המטרה היא לחסן כמה שיותר מטופלים שלנו בזמן קצר”. גורמים במערכת הבריאות מעריכים, כי כניסתו לתוקף של התו הירוק לבני 12 ומעלה. ובהמשך, הרחבת המגבלות באירועים המחייבים תו ירוק גם לבני 12 ומטה, זאת לצד חיוב בתשלום על בדיקות קורונה מהירות ללא מחוסנים, יסייעו בהליך.