מנהלת העסקים העירונית ופורום קהילה יצאו ביוזמה חדשה לבעלי העסקים בעיר; המטרה: חיזוק עסקי באמצעות שיתופי פעולה
הכלכלה הישראלית, כמו שעולה כל פעם בסטטיסטיקות, בנויה על עסקים פרטיים, ורוב הנפח שלה מורכב מעסקים קטנים ובינוניים – שמחזיקים את הכלכלה על גבם, תרתי משמע. המאבק היומיומי לשרידה והצלחה לא עוצר את בעלי העסקים הישראלים מלנסות לנהל ולקדם את עסקיהם, ולא משנה מה התנאים שהם מתמודדים איתם. במנהלת העסקים ופורום נשות העסקים בקהילהלה חדרה מאמינים שבעלי העסקים בחדרה ראויים יותר מכל לעזרה בקידום עסקיהם, ומפגשי נטוורקינג הם דרך מעולה לקידום שיווק ומכירות של עסק.
בהתאם לתפיסה הזו, בימים אלה יוצאות מנהלת העסקים העירונית ופורום קהילהלה, ביוזמת חברת המועצה עו”ד מירי נחשונוב, בפרויקט של מפגשי נטוורקינג לבעלי עסקים מקומיים. המטרה: קידום שיווקי, הגדלת המכירות וחשיפה לקהלי יעד רלוונטיים, כל עסק וקהלו, כמובן. המפגשים מתקיימים אחת לשבועיים בבית לעסקים, ברחוב הנשיא 49, חדרה, בשעות הערב, ולא מדובר בסתם התקשקשות סביב שולחנות: הם מועברים בהנחיה המקצועית של לימור חממי ובלה שחר הלל, העוזרות לעלי העסקים להתכוונן לשיווק המוצרים הייחודיים לעסק, ליצור קשרים עם בעלי עסקים נוספים ולפתח עבודה משותפת, ללמוד איך לשווק את העסק בחוכמה ובצורה אפקטיבית – ולהגדיל את המכירות. הרוצים להצטרף מוזמנים ליצור קשר עם ענבר במייל: [email protected]. המחיר לבעלי עסקים מחדרה שווה לכל נפש, 25 שקלים, כך שמדובר בהזדמנות מומלצת ביותר.
סנונית ראשונה כבר נהנתה מהשירות בשבוע שעבר: ורד איס אפרים, מנהלת סטודיו “מעברים” הנמצא ברחוב תרנ”א, חדרה. לורד יש קבלות: היא מורה בכירה לשיטת מחשבת הגוף ובוגרת המגמה לחינוך גופני בסמינר הקיבוצים, ומנהלת את הסטודיו בהצלחה כבר 35 שנים. אבל גם לעסק שהוא מהוותיקים בארץ יש תמיד מה ללמוד ואיך להתחדש ולהתרענן, וורד חנכה את מפגשי הנטוורקינג ב”בית לעסקים” – והרוויחה.