המשטרה הגישה כתב אישום נגד תושב אור עקיבא, בחשד לנהיגה בפסילה בפעם הרביעית. במקביל הוגשה בקשה לחילוט רכבו
כתב אישום הוגש בבוקר יום ראשון נגד תושב אור עקיבא בחשד לנהיגה בפסילה בפעם הרביעית – תוך הגשת בקשה לחילוט רכבו. במהלך יום שבת זיהו שוטרי השיטור העירוני באור עקיבא רכב שעורר את חשדם. הרכב נעצר לבדיקה. מבדיקת פרטי נהג הרכב עלה, כי הוא נוהג בזמן פסילה – זו הפעם הרביעית. החשוד, תושב אור עקיבא בשנות החמישים המאוחרות לחייו, נעצר. בתום חקירה במשרדי יחידת בוחני התנועה במרחב מנשה הוא נכלא. בבוקר יום ראשון, כאמור, הוגש נגדו בבית משפט לתעבורה בחדרה כתב אישום בגין המיוחס לו.