רימון ההלם הושלך לעבר חצר בית באור עקיבא. רימון ההלם לא התפוצץ. שניים נעצרו לחקירה על-ידי שוטרי חדרה
שוטרי משטרת חדרה עצרו בלילה שבין שני לשלישי שני אחים, החשודים במעורבות לכאורה בהשלכת רימון הלם לעבר בית באור עקיבא. החקירה נפתחה ביום שני, עם קבלת דיווח על השלכת רימון הלם לעבר חצר בית באור עקיבא. עם התפתחות החקירה שנוהלה במשטרת חדרה, נעצרו כאמור לחקירה שני אחים. השניים, בשנות העשרים לחייהם, נחקרו בתחנת חדרה ובמהלך יום שלישי יתקיים בבית משפט שלום חדרה דיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם. השניים, כך נודע, מכחישים כל קשר – ואחד החשודים אף סיפק אליבי.